Pozor! Soutěž o výlet moderním letounem do třetice

Pozor! Soutěž o výlet moderním letounem do třetice

V období od 14. července do 18. července 2003 pro vás TVUJDUM.CZ připravil třetí kolo soutěže o vyhlídkový let moderním letounem Piper Archer III. Na adrese SOUTEZ.TVUJDUM.CZ budete v období od 14. července do 18. července 2003 moci potřetí soutěžit o 30-ti minutový vyhlídkový let letounem Piper Archer III pro Vás a...

V období od 14. července do 18. července 2003 pro vás TVUJDUM.CZ připravil třetí kolo soutěže o vyhlídkový let moderním letounem Piper Archer III.

Na adrese SOUTEZ.TVUJDUM.CZ budete v období od 14. července do 18. července 2003 moci potřetí soutěžit o 30-ti minutový vyhlídkový let letounem Piper Archer III pro Vás a dva Vaše kamarády. Pro získání výhry stačí během tohoto týdne zodpovědět správně každý den jednu otázku.

Více informací a pravidla soutěže jsou umístěna zde

Pro všechny ostatní:
Už jste viděli svět pohledem ptáků? TVUJDUM.CZ nabízí všem registrovaným čtenářům (ale i jejich přátelům) věrnostního programu Bonus slevu 10 % na všechny vyhlídkové lety. Cena za každou započatou minutu letu je 68,- Kč pro tři osoby na palubě. Další informace získáte na adrese http://vyhlidkove-lety.tvujdum.cz.

Komentáře

Načítám komentáře...