Letní slevy na zatemňující roletu Siesta DKL!

Letní slevy na zatemňující roletu Siesta DKL!

V období od 1. 6. do 31. 8. 2003 přichází společnost VELUX, tradiční výrobce střešních oken a doplňků, s nabídkou letní slevy na zcela zatemňující rolety Siesta DKL z barevného sortimentu Standard. Ke každé zakoupené roletě si zákazník může vzít kupon na získání slevy v hodnotě 250,- Kč. Ten pak vyplní a odešle -...

V období od 1. 6. do 31. 8. 2003 přichází společnost VELUX, tradiční výrobce střešních oken a doplňků, s nabídkou letní slevy na zcela zatemňující rolety Siesta DKL z barevného sortimentu Standard.

Ke každé zakoupené roletě si zákazník může vzít kupon na získání slevy v hodnotě 250,- Kč. Ten pak vyplní a odešle - spolu s kopií dokladu o nákupu ve výše uvedeném období - do společnosti VELUX Česká republika, s.r.o. Sleva 250,- Kč bude poté zaslána poštovní složenkou přímo na adresu zákazníka. Jeden zákazník může uplatnit slevu maximálně na 15 kusů rolet Siesta DKL. Více informací o akci získáte u prodejců výrobků VELUX, na www.VELUX.cz, nebo na infolince 800 600 635.

S nákupem zastiňovacích doplňků neváhejte, protože slunce už nahlíží do vašich oken. S dekorativními a zastiňovacími doplňky VELUX je na vás, kdy a v jaké intenzitě ho pozvete do svého domova.

Komentáře

Načítám komentáře...