Výpočtový program pro návrh technických izolací ROCKTECH

Výpočtový program pro návrh technických izolací ROCKTECH

Software Roctech je volně šiřitelná, funkčně a materiálově omezená verze výpočtového programu Daksha, který byl vyvinut brněnským projektantem p. Šimíčkem. Sám autor si pro svůj produkt stanovil nemalý cíl – stát se v budoucnu nejkomplexnějším výpočtovým programem v oblasti návrhu technických izolací. Rocktech je a...


Software Roctech je volně šiřitelná, funkčně a materiálově omezená verze výpočtového programu Daksha, který byl vyvinut brněnským projektantem p. Šimíčkem. Sám autor si pro svůj produkt stanovil nemalý cíl – stát se v budoucnu nejkomplexnějším výpočtovým programem v oblasti návrhu technických izolací. Rocktech je a bude jeho zjednodušenou verzí, omezenou pouze na výrobky společnosti Rockwool.Ve verzi 1.0 obsahuje program základní výpočtový modul Prostá tepelná ztráta, pomocí kterého je možno spočítat tepelnou ztrátu potrubí (kruhového či hranatého) nebo nádrže, konečnou povrchovou teplotu nebo tloušťku izolace.


Rocktech je šířen jako freeware - v první fázi osobně obchodními zástupci společnosti RW, kteří provedou instalaci a zodpoví případné dotazy. Aktualizace programu pak bude moci být prováděna již bez účasti pracovníka RW – pomocí diskety nebo přímo z internetových stránek firmy Rockwool.

Komentáře

Načítám komentáře...