Hutní montáže Ostrava chtějí prodat pohledávky za 89 milionů Kč

Pohledávky za více než 89 milionů korun za dlužníky v konkurzním řízení chce prodat společnost Hutní montáže Ostrava. Firma je nabízí ve třech souborech, zvlášť za českými, slovenskými a zahraničními úpadci. Společnost má za českými podniky v konkurzu pohledávky 61 milionů korun, slovenské firmy v úpadku jí...

Pohledávky za více než 89 milionů korun za dlužníky v konkurzním řízení chce prodat společnost Hutní montáže Ostrava. Firma je nabízí ve třech souborech, zvlášť za českými, slovenskými a zahraničními úpadci.

Společnost má za českými podniky v konkurzu pohledávky 61 milionů korun, slovenské firmy v úpadku jí dluží asi 8,5 milionu korun. Zbytek tvoří pohledávky za úpadci ze zahraničí. Na prodej pohledávek vypsaly Hutní montáže veřejné výběrové řízení, hlavním kritériem při posuzování nabídek bude cena a schopnost uhradit kupní cenu při podpisu smlouvy.

Většinovým vlastníkem Hutních montáží je společnost Superfekturs, která drží 94 procent akcií. Superfekturs patří do skupiny brněnského podnikatele Igora Faita a jeho firmy Jet Investment.

-čtk-

Komentáře

Načítám komentáře...