Hutní montáže Ostrava chtějí prodat pohledávky za 89 milionů Kč

Pohledávky za více než 89 milionů korun za dlužníky v konkurzním řízení chce prodat společnost Hutní montáže Ostrava. Firma je nabízí ve třech souborech, zvlášť za českými, slovenskými a zahraničními úpadci. Společnost má za českými podniky v konkurzu pohledávky 61 milionů korun, slovenské firmy v úpadku jí...

Pohledávky za více než 89 milionů korun za dlužníky v konkurzním řízení chce prodat společnost Hutní montáže Ostrava. Firma je nabízí ve třech souborech, zvlášť za českými, slovenskými a zahraničními úpadci.

Společnost má za českými podniky v konkurzu pohledávky 61 milionů korun, slovenské firmy v úpadku jí dluží asi 8,5 milionu korun. Zbytek tvoří pohledávky za úpadci ze zahraničí. Na prodej pohledávek vypsaly Hutní montáže veřejné výběrové řízení, hlavním kritériem při posuzování nabídek bude cena a schopnost uhradit kupní cenu při podpisu smlouvy.

Většinovým vlastníkem Hutních montáží je společnost Superfekturs, která drží 94 procent akcií. Superfekturs patří do skupiny brněnského podnikatele Igora Faita a jeho firmy Jet Investment.

-čtk-

Komentáře

Načítám komentáře...

  • Zajímavosti
  • Autor:
  • Vydáno:

Doporučujeme

Hledáte osvědčenou firmu na rekonstrukci?

Zadejte si poptávku v kategoriích: <a href="http://www.nejremeslnici.cz/c/rekonstrukce-1">rekonstrukce</a>.
Najdeme Vám ověřené firmy a řemeslníky s referencemi od zákazníků jako například: Designové úpravy bytu, Kompletní rekonstrukce bytu, Návrh a realizace podkrovního bytu.