Další etapa prodeje rodinných domů v Průhonicích

Společnost CENTRAL GROUP nabízí od června druhou etapu 8 domů v lokalitě Zámecká čtvrť v Průhonicích. Jedná se o patrové řadové domy 5+kk s dvougaráží se zastavěnou plochou od 118 m2, které byly speciálně navrženy pro tuto lokalitu. Ceny se pohybují od 5,3 milionu korun. Termín dokončení je stanoven na říjen 2005. V...

Společnost CENTRAL GROUP nabízí od června druhou etapu 8 domů v lokalitě Zámecká čtvrť v Průhonicích. Jedná se o patrové řadové domy 5+kk s dvougaráží se zastavěnou plochou od 118 m2, které byly speciálně navrženy pro tuto lokalitu. Ceny se pohybují od 5,3 milionu korun. Termín dokončení je stanoven na říjen 2005. V základní ceně jsou již zahrnuty některé nadstandardy – šambrány kolem oken, dřevěné pergoly u vstupu a klempířské konstrukce z titanzinku.

„V Průhonicích postaví firma 18 řadových domů, které jsou díky své poloze a zajímavému stavebnímu řešení žádané především náročnějšími klienty a rodinami s dětmi“ vysvětluje Ing. Eduard Šnek, pracovník prodeje společnosti CENTRAL GROUP.

V suterénu řadového domu se nachází dvojgaráž a několik menších místností, které lze řešit jako prádelnu, koupelnu se saunou nebo pracovní dílnu a úložné prostory. V přízemí je umístěn hlavní obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem. V horním podlaží jsou pak další tři oddělené pokoje. Domy mají dva balkony, každý o rozloze cca 7 m2.

„Pomocí nového programu financování – volného splácení ceny, mohou klienti uhradit při podpisu smlouvy pouze 10% z ceny a zbytek splácí v libovolných splátkách kdykoliv podle svých potřeb až do jednoho roku od dokončení stavby“ dodává Ing. Eduard Šnek.

Město Průhonice má samozřejmě kompletní občanskou vybavenost. To zahrnuje mateřskou a základní školu, jazykovou školu, Vyšší komerční akademii, zdravotnická zařízení, banky a mnoho dalších služeb. Nedaleké nákupní a zábavní centrum v komerční zóně Průhonice – Čestlice je cílem řady lidí z Prahy a okolí. Průhonické sportovní centrum je jedno z největších a nejlepších v zemi – jsou zde tenisové kurty, squash, bowling, bazén, sauna, masáže, terapie a další možnosti sportovního vyžití. Snadná dostupnost po dálnici a blízkost velkých nákupních center vytvořila z této lokality jednu z nejprestižnějších českých adres. Autem po dálnici D1 trvá cesta na Václavské náměstí zhruba 10 minut a pět autobusových linek jezdí v krátkých intervalech na stanici metra Opatov.

-Central Group a.s.-

Komentáře

Načítám komentáře...