Orco Property Group vydá emisi akcií za 3,6 milionu eur

Lucemburská developerská firma Orco Property Group vydá 150.000 akcií v emisní hodnotě 24 eur a bez předkupního práva, které jsou určeny ke zvýšení základního jmění. Objem emise 3,6 milionu eur (asi 155 milionů Kč) použije k financování části nejnovějších akvizic. Firma to uvedla v tiskové zprávě. O navýšení...

Lucemburská developerská firma Orco Property Group vydá 150.000 akcií v emisní hodnotě 24 eur a bez předkupního práva, které jsou určeny ke zvýšení základního jmění. Objem emise 3,6 milionu eur (asi 155 milionů Kč) použije k financování části nejnovějších akvizic. Firma to uvedla v tiskové zprávě.

O navýšení kapitálu rozhodla letošní dubnová valná hromada. Emise představuje 3,65 procenta akcií, které jsou již v oběhu. Celkový počet akcií vzrostl na 4,262.076 kusů. Celou emisi nových akcií upsala amsterodamská společnost AEK Amsterdame Effectenkantoor.

Orco Property Group, která se loni stala majitelem české developerské firmy IPB Real, působí na českém trhu nemovitostí od roku 2001. Orco Property Group působí také v Lucemburku, Paříži, Budapešti, Varšavě a Bratislavě.

-čtk-

Komentáře

Načítám komentáře...