Wüstenrot myslí na mladé

Wüstenrot myslí na mladé

Stavební spořitelna Wüstenrot upravila od 1. července nabídku zvýhodněného spoření pro mladou generaci. Dětem do 15 let je určeno stavební spoření KAMARÁD. Uzavření smlouvy je zdarma, a tak KAMARÁD přináší okamžitou úsporu 1500 korun. Program FUTURUM pro mladé od 14 do 26 let je zvýhodněn na jeden rok mezinárodními...

Stavební spořitelna Wüstenrot upravila od 1. července nabídku zvýhodněného spoření pro mladou generaci. Dětem do 15 let je určeno stavební spoření KAMARÁD. Uzavření smlouvy je zdarma, a tak KAMARÁD přináší okamžitou úsporu 1500 korun.

Program FUTURUM pro mladé od 14 do 26 let je zvýhodněn na jeden rok mezinárodními slevovými kartami ISIC nebo Alive pro studenty a mládež. S těmito kartami mladí významně ušetří nejen na cestách. Za současných podmínek - roční úrok z úspor 2,5 %, státní podpora 3000 - dosáhne při šestiletém spoření průměrný roční výnos 7,5 % ročně.

V obou programech lze spořit i 10 let. Není proto nutné ukládat příliš vysoké částky, aby klient naspořil zajímavý obnos.

-Wüstenrot-

Komentáře

Načítám komentáře...