Když se řekne „LÉTAJÍCÍ GARNÝŽ?“

Málokdo si pod tímto pojmem představí to, co se pod ním skrývá. To že jsou různé druhy garnyží, si už mělo mnoho zákazníků možnost ověřit, buď v bytových studiích, nebo třeba i v interiérech domů. Garnýže mohou být dřevěné, plastové, kovové. Mohou se ohýbat, řezat i spojovat. Mohou mít různý tvar i barvu. Jen jednu...

Málokdo si pod tímto pojmem představí to, co se pod ním skrývá. To že jsou různé druhy garnyží, si už mělo mnoho zákazníků možnost ověřit, buď v bytových studiích, nebo třeba i v interiérech domů. Garnýže mohou být dřevěné, plastové, kovové. Mohou se ohýbat, řezat i spojovat. Mohou mít různý tvar i barvu. Jen jednu funkci mají vždy stejnou, a to umožnit zavěšení dekorace. Až doposud jim bylo společné i to, že pokud jste chtěli dekoraci pověsit (a nebo sundat), museli jste vylézt na stoličku nebo štafle a bolestně natahovat ruce. Přitom věšení záclon a dekoračních látek je opravdu nenáviděná činnost, ale praní a jejich pravidelná údržba je nutnost.

Tzv. Létající garnýž je spouštěcí mechanismus, který umožňuje jednoduchým způsobem závěsný systém spustit dolu a zajistit si ho ve výšce, která je nejpříhodnější pro jeho další manipulaci. O co tedy jde. Společnost Styltex design, spol. s r.o. na svém internetovém portále nabízí „Létající garnýže“ jako doplněk ke kolejničkovým profilům H7200 a H6502. Nejedná se o nijak nákladnou položku, metr závěsného systému vyjde bez DPH na 310 Kč (kolejnička H7200 s provázkovým taháním osazena jezdci a stropními úchytkami) a k tomu „Létající garnýž“ taktéž metrového rozměru 510,50 Kč bez DPH. (Ceny pouze při objednávce přes internet – na www.styltex.com si lze zadat objednávku a zvolit si případně její vytištění – s výtiskem pak lze přijít osobně do prodejny společnosti Styltex design, spol. s r.o. na Dukelských Hrdinů 22, naproti Veletržnímu paláci – a zakázku na místě vyřídit v cenách internetového obchodu – cca 10 % levněji).

„Létající garnýž“ uvítá v domácnosti nebo kanceláři každý, kdo má vysoké stropy nebo závratě z výšek. Na internetovém portálu společnosti Styltex design, spol. s r.o. najdete nejen „Létající garnýže“, ale i celou řadu závěsných systémů a jejich komponentů. „Létající Garnýž“ se tak může stát užitečným dárkem vašim již starším rodičům a za přijatelnou cenu jim zjednodušit a zkrášlit domov.

Od 26. 7. 2004 bude možné na www.styltex.com vybrat jeden z cca 1000 závěsů a dekoračních látek a v přehledném obrazovém programu si navolit jeho přesné ušití. Po odeslání objednávky vám bude zaslána zálohová faktura jejíž nedílnou součástí bude i malý vzorek vybraných materiálů látek a až po odsouhlasení, bude zakázka zpracována a ušitá a nařasená záclona zaslána na patřičnou adresu. (Vše v cenách cca o 10 % levnějších než v kamenných prodejnách)

-Styltex design, spol. s r.o.-

Komentáře

Načítám komentáře...