CENTRAL GROUP zahájil výstavbu rodinných domů v Průhonicích

Společnost CENTRAL GROUP zahájila výstavbu 10 řadových domů v lokalitě Zámecká čtvrť v Průhonicích u Prahy. Jedná se o patrové řadové domy 5+kk s dvougaráží se zastavěnou plochou od 118 m2, které byly speciálně navrženy pro tuto lokalitu. Ceny se pohybují od 5,3 milionu korun. Termín dokončení je stanoven na říjen...

Společnost CENTRAL GROUP zahájila výstavbu 10 řadových domů v lokalitě Zámecká čtvrť v Průhonicích u Prahy. Jedná se o patrové řadové domy 5+kk s dvougaráží se zastavěnou plochou od 118 m2, které byly speciálně navrženy pro tuto lokalitu. Ceny se pohybují od 5,3 milionu korun. Termín dokončení je stanoven na říjen 2005. V základní ceně jsou již zahrnuty některé nadstandardy – šambrány okolo oken, dřevěné pergoly u vstupu a klempířské konstrukce z titanzinku, atd.

„Z těchto deseti řadových domů je již většina prodána“ komentuje prodejní výsledek Ing. Eduard Šnek, pracovník prodeje společnosti CENTRAL GROUP a dodává „Pomocí nového programu financování – volného splácení ceny, mohou klienti uhradit při podpisu smlouvy pouze 10 % z ceny a zbytek splácí v libovolných splátkách kdykoliv podle svých potřeb až do jednoho roku od dokončení stavby“.

V Průhonicích postaví firma ve dvou etapách 18 řadových domů. Ty jsou díky své poloze se zelení a zajímavému stavebnímu řešení žádané především náročnějšími klienty a rodinami s dětmi. Čtyři skupiny domů budou stát v blízkosti ulice Říčanská a Javorová.

Město Průhonice má samozřejmě kompletní občanskou vybavenost. To zahrnuje mateřskou a základní školu, jazykovou školu, Vyšší komerční akademii, zdravotnická zařízení, banky a mnoho dalších služeb. Nedaleké nákupní a zábavní centrum v komerční zóně Průhonice – Čestlice je cílem řady lidí z Prahy a okolí. Průhonické sportovní centrum je jedno z největších a nejlepších v zemi – jsou zde tenisové kurty, squash, bowling, bazén, sauna, masáže, terapie a další možnosti sportovního vyžití. Snadná dostupnost po dálnici a blízkost velkých nákupních center vytvořila z této lokality jednu z nejprestižnějších českých adres. Autem po dálnici D1 trvá cesta na Václavské náměstí zhruba 10 minut a pět autobusových linek jezdí v krátkých intervalech na stanici metra Opatov.

-CENTRAL GROUP-

Komentáře

Načítám komentáře...