FAGOR oslavil 10 let a představil pračku komunikující česky

FAGOR oslavil 10 let a představil pračku komunikující česky

Společnost FAGOR ELEKTRO, s. r. o., česká pobočka předního evropského výrobce domácích elektrospotřebičů, uspořádala pro své obchodní partnery a servisní techniky prezentaci výrobků značky FAGOR a EDESA v rámci oslav 10. výročí působení v České republice. Při této příležitosti také představila nejnovější hit své...

Společnost FAGOR ELEKTRO, s. r. o., česká pobočka předního evropského výrobce domácích elektrospotřebičů, uspořádala pro své obchodní partnery a servisní techniky prezentaci výrobků značky FAGOR a EDESA v rámci oslav 10. výročí působení v České republice. Při této příležitosti také představila nejnovější hit své nabídky – elektronickou pračku FAGOR s interaktivním LCD displejem, který komunikuje v češtině, se systémem Turbo-Time Plus, funkcí ABS a s možností ovládání spotřebiče přes internet. 0slavy, na které nechyběl dort ani ohňostroj, se zúčastnilo 623 hostů.

„Oslava 10. výročí FAGORU na českém trhu byla tou nejlepší příležitostí k představení nejmodernějšího typu pračky z hlediska komfortu obsluhy a programování, která s vámi dokonce komunikuje rodným jazykem,“ říká Juan Manual Sanz, ředitel marketingu divize praček.

Modely pračky s elektronickým displejem nebo kontrolkami LCD umožňují uživateli volbu odložení spuštění pro pozdější zahájení procesu prací o 3, 6 nebo 9 hodin.

Modely s multifunkčním displejem LCD umožňují uživateli sledovat před, během i po pracím procesu důležité informace o zvoleném a realizovaném praní, například konkrétně zvolený program, fáze praní, otáčky a čas ukončení praní. Tento program také dokáže stanovit čas, kdy má být praní ukončeno, až o 24 hodin.

Turbo-Time Plus je jedinečný systém praní, díky kterému se zkrátí doba pracího procesu až o 57 procent při zachování nejvyšší možné kvality praní prádla (třída A).

Advanced Balance System (ABS) je systém, kterým jsou vybaveny exkluzivně pračky FAGOR. Tato funkce zohledňuje přesné množství vloženého prádla a elektronicky zajišťuje jeho rovnoměrné rozložení v bubnu při fázi odstřeďování.

Pračka je připravena k zabudování modulu, který umožní spuštění přístroje přes internet, autodiagnostiku závad a automatické přivolání servisu v případě potřeby, informování internetem nebo telefonicky o průběhu pracího procesu a případných rušivých momentech (přerušení dodávky elektrického proudu, nízký tlak vody v síti, závada apod.).

Pračka je prodávána v bílém provedení za 22.900 Kč a v nerez provedení za 26.900 Kč.

-Fagor-

Komentáře

Načítám komentáře...