Myčky Indesit i pro malou domácnost

Společnost Merloni Elettrodomestici představila na českém trhu první myčku, která díky programu Just You dokáže umýt běžné nádobí z jednoho dne jen za 40 minut. Není tedy důvod mýt nádobí v ruce, ani když je člověk sám. Ušetří se tak 75 % vody, 65 % energie a 80 % času. S programem Half Load můžete mýt nádobí jen v...

Společnost Merloni Elettrodomestici představila na českém trhu první myčku, která díky programu Just You dokáže umýt běžné nádobí z jednoho dne jen za 40 minut. Není tedy důvod mýt nádobí v ruce, ani když je člověk sám. Ušetří se tak 75 % vody, 65 % energie a 80 % času. S programem Half Load můžete mýt nádobí jen v horním koši a nemusíte plnit celou myčku. Nová řada myček Indesit nabízí inovovaná řešení s mnohostranně použitelnými a inteligentními programy.


Myčky Indesit nabízí kromě programu Just You další novinku, a to třídimenziální koš. Jedná se o speciální koš, který se vyznačuje třemi základními charakteristikami. Je prostornější, odolnější a má lepší vysouvání. Indesit má rovněž nejrychlejší mycí program třídy A s vynikajícím výkonem, který trvá jen o něco déle než jednu hodinu.

Jednou z novinek je i myčka IDE 100. Patří mezi spotřebiče, které disponují programem Just You. Uživatelé jistě ocení praktický digitální displej poskytující spotřebiteli rychlý přístup ke všem informacím, které lze navíc v kterémkoliv okamžiku kontrolovat a měnit. Pro vynikající osušení, bez šmouh a zaschlých kapek na nádobí, je tu program Sušení plus. Pokud aktivujete tuto funkci, zvýší se teplota posledního oplachování o 4 - 5 stupňů a značně se zlepší výsledky fáze sušení, a to jen za cenu 5 minut chodu programu navíc. Myčka je k dostání v bílém provedení a doporučená maloobchodní cena je 17.490 Kč.

Komentáře

Načítám komentáře...