Pozvánka na veletrh Střechy Praha

Pozvánka na veletrh Střechy Praha

Navštivte 7. ročník mezinárodního veletrhu Střechy Praha, který se koná ve dnech 27. – 29. ledna 2005 na pražském Výstavišti v Holešovicích. Uvidíte zde veškeré střešní materiály, krytiny, okna, doplňky, dřevěné konstrukce střech, výrobky pro půdní vestavby, izolace, materiály pro průsvitná zastřešení, řemesla a...

Navštivte 7. ročník mezinárodního veletrhu Střechy Praha, který se koná ve dnech 27. – 29. ledna 2005 na pražském Výstavišti v Holešovicích.

Uvidíte zde veškeré střešní materiály, krytiny, okna, doplňky, dřevěné konstrukce střech, výrobky pro půdní vestavby, izolace, materiály pro průsvitná zastřešení, řemesla a služby pro stavbu a renovaci střech. Chybět nebudou přednášky, praktické ukázky a bezplatná poradenská centra pro širokou veřejnost. Budete mít možnost v klidu se poradit s odborníky z různých oblastí. Zástupci Cechu pokrývačů, klempířů a tesařů poradí s opravou či rekonstrukcí střechy, s výběrem vhodných materiálů a poskytnou kontakty na kvalitní realizační firmy podle teritoria. V centru Povrchové úpravy budou odborníci zodpovídat dotazy z oblasti nátěrových systémů na oplechování (pozink, titanzinek), na dřevěné konstrukce (impregnace, lazury, transparentní a krycí laky), na střešní tašky a ošetření fasád apod. V centru BOZP proběhnou ukázky použití záchytných prostředků proti pádům z výšky nebo prezentace ochranných pracovních pomůcek. Podnikatelé mohou využít služeb „Informačního místa pro podnikatele“ v rámci expozice Hospodářské komory ČR. V centru Mechanizace a vybavení pro řemeslníky proběhnou ukázky ohýbání a stříhání plechu, nebude chybět široká nabídka elektrického ručního nářadí a též prodejna odborné literatury.

Doprovodnou akcí veletrhu bude výstava Úspory energií a obnovitelné zdroje s bohatým programem (nízkoenergetické domy, vytápění, sluneční energie, biomasa, dotace, poradenství). Centrem této výstavy bude rozsáhlé poradenské středisko, které bude provozovat sdružení Energy Centre České Budějovice. Zde získáte cenné rady, jak nejlépe z hlediska úspor energií postavit či zrekonstruovat dům, jakým způsobem ušetřit peníze za vytápění, jak platit méně za elektřinu a za vodu, kde získat dotace na instalaci slunečního zařízení a od energetických poradců se dozvíte mnoho dalších tipů a triků, jak vydávat méně peněz za energie.

Denně proběhne losování o STŘECHU ZDARMA a další hodnotné ceny.

Otevřeno bude ve čtvrtek a pátek od 9.00 do 18.00 hod., v sobotu od 9.00 do 17.00 hod.

Více informací naleznete na www.strechy-praha.cz.

Komentáře

Načítám komentáře...