Sleva 50.000 Kč na rodinné domy Central Group

Do 31. ledna 2006 mají klienti možnost využít od společnosti CENTRAL GROUP jedinečnou nabídku! Sleva 50.000 Kč bude poskytnuta...

Do 31. ledna 2006 mají klienti možnost využít od společnosti CENTRAL GROUP jedinečnou nabídku! Sleva 50.000 Kč bude poskytnuta zájemcům při koupi rodinného domu v Líbeznících u Prahy, v Praze 8 – Dolních Chabrech a Březiněvsi.

V Líbeznících u Prahy v lokalitě Nová Bašť si klienti mohou vybrat z nových typových řad rodinných domů KLASIK a PROGRES. Ceny domů se pohybují včetně pozemku od 2,8 mil. korun. Klienti také mohou v této lokalitě navštívit obchodní místo v ukázkovém domě KLASIK 4, a to vždy od pátku do neděle od 13 do 18 hodin.

V Praze 8 – Dolních Chabrech v lokalitě s názvem V Zátiší si mohou klienti také vybrat z rodinných domů řady KLASIK a PROGRES. Za KLASIK 4 včetně pozemku o výměře 287 m2 se cena pohybuje od cca 5,4 mil. Kč včetně luxusního provedení. Termín dokončení je stanoven na prosinec 2006. V blízkosti se nalézá Čimický háj a Drahanské údolí.

Lokalita v Praze 8 – Březiněvsi nese název U Bořanovického lesa. V této lokalitě si mohou klienti pořídit například rodinný dům typu KLASIK 3 v ceně od necelých 3,8 mil. Kč včetně pozemku o výměře 196 m2 a luxusního provedení. Termín dokončení je stanoven na červen 2007.

„Všechny domy jsou zděné a v luxusním provedení. Samozřejmostí jsou například luxusní koupelny, plovoucí podlahy, zabezpečovací zařízení, nadstandardní vnitřní dveře s obložkovými zárubněmi a vstupní dveře s bezpečnostními zámky,“ říká Miluše Netolická, obchodní ředitelka společnosti CENTRAL GROUP. Stačí uhradit jen 10 % z ceny a zbývající část je možné financovat z úvěru. Možný je také odklad platby, a to až na 12 měsíců po dokončení a předání domu.

CENTRAL GROUP poskytuje všem zájemcům ZDARMA finanční poradenství a rovněž vyřizuje ZDARMA hypoteční úvěry u jakékoliv hypoteční banky, zákazníkovi navíc bude na základě vyhodnocení jeho bonity a požadovaných kritérií doporučen pro něj ten nejvhodnější bankovní dům.

Podrobnější informace naleznete na internetových stránkách www.central-group.cz.

Komentáře

Načítám komentáře...