Stavební veletrhy Brno 2006 doplní Urbis Invest

Stavební veletrhy Brno v příštím roce nově doplní souběžná akce Urbis Invest.

    <h4> </h4>Stavební veletrhy Brno v příštím roce nově doplní souběžná akce Urbis Invest. Zaměří se na propojení soukromého a veřejného sektoru, uvedla Martina Bajerová z tiskového střediska Veletrhů Brno. Projekt doplní tradiční akce IBF, SHK Brno a Elektro. <br /><br />

Cílem pořadatelů je podle Bajerové poskytnout ucelený pohled na veškeré obory stavebnictví. Tématem, které by mělo propojit všechny akce v rámci Stavebních veletrhů Brno 2006, bude Zelená energie. Výrazný prostor tak dostanou například firmy v oboru výroby energie, energetických úspor, měření či regulace. Kvartet veletrhů se uskuteční od 25. do 29. dubna 2006.

Novinkou je program Start pro nové vystavovatele, kteří se nezúčastnili akcí na žádném z posledních dvou ročníků. Partnerskými zeměmi budou Slovensko a Polsko, kromě nich se Veletrhy Brno v rámci návštěvnické kampaně zaměří především na návštěvníky z EU, konkrétně z Rakouska a Německa a dále pak z Ruska a Běloruska.

Doprovodný program Veletrhy Brno znovu sestaví ve spolupráci s českými i zahraničními oborovými svazy a asociacemi. Zachovají i prestižní soutěž o Zlaté medaile a nejefektivnější výstavní expozici. Nebudou chybět ani soutěže pro učně a také pro studenty architektury.

Letošní desátý ročník Stavebních veletrhů Brno 2005 obsadilo přes 1500 vystavovatelů ze 24 zemí, kteří s obsazenou plochou přes 74.000 metrů čtverečních překonali všechny dosavadní rekordy. Do Brna přijelo zhruba 100.000 návštěvníků.

Zdroj: ČTK

Komentáře

Načítám komentáře...