Výstavba Nového Zahradního Města je v plném proudu

Výstavba Nového Zahradního Města je v plném proudu

Společnost CENTRAL GROUP staví první tři domy v lokalitě Nové Zahradní Město v Praze 10. Na březen je pak plánována výstavba dalších dvou objektů. Termín dokončení první etapy je stanoven na prosinec 2005. Společnost postaví v této lokalitě více než 1.200 bytů. Ceny se zde pohybují od 27.900 Kč/m2. Za nejlevnější byt...

Společnost CENTRAL GROUP staví první tři domy v lokalitě Nové Zahradní Město v Praze 10. Na březen je pak plánována výstavba dalších dvou objektů. Termín dokončení první etapy je stanoven na prosinec 2005. Společnost postaví v této lokalitě více než 1.200 bytů.

Ceny se zde pohybují od 27.900 Kč/m2. Za nejlevnější byt klienti zaplatí zhruba 860 tisíc korun (1+kk, 27 m2). Díky novému programu financování bytů 100.000 + SPLÁTKY klienti pořídí v Novém Zahradním Městě byt 1+kk za 100.000 Kč s měsíčními hypotečními splátkami 4.776 Kč.

První tři domy s 528 byty jsou realizovány formou generální dodávky na klíč realizačními společnostmi (Unistav a.s. a Karel Dvořák a.s.) za necelých 600 milionu korun. „Další dva domy D a E se 228 byty budou realizovány společností Metrostav a.s. za 293 milionu korun.“ doplňuje Ing. Zdeněk Havlík z oddělení realizace společnosti CENTRAL GROUP. Okolo 82 milionu korun je investováno do technické infrastruktury.

Nové Zahradní Město roste v ulici Práčská v blízkosti nákupního a zábavního centra Park Hostivař. Klienti zde naleznou celou řadu sportovních a společenských vyžití a veškerou občanskou vybavenost. To zahrnuje mateřské a základní školy, několik odborných škol, polikliniku a komplex Park Hostivař s obchody, restauracemi, multikinem, lékárnou a čerpací stanicí. Bytový areál odděluje potok Botič od chráněného území a přírodního parku s vodní nádrží Hostivař. Z této lokality je dobré spojení městskou hromadnou dopravou do centra i snadné napojení autem na Jižní spojku. Je zde naplánována i výstavba metra.

Více informací naleznete na internetových stránkách www.central-group.cz a dále je obdržíte v novém sídle společnosti – Budova EMPIRIA přímo u stanice metra Pankrác.

-Central Group-

Komentáře

Načítám komentáře...