Výstava OFFICE & LIFE ve Veletržním paláci v Praze podruhé

Výstava OFFICE & LIFE ve Veletržním paláci v Praze podruhé

Prostředí, v němž převážná většina z nás tráví podstatnou část svého času, tedy prostředí pracovnímu, je věnován druhý ročník výběrové výstavy kancelářského nábytku, vybavení a doplňků, kancelářských potřeb, služeb a řešení OFFICE & LIFE. Mimořádná specializovaná akce, která v tomto oboru v České republice dosud...

Prostředí, v němž převážná většina z nás tráví podstatnou část svého času, tedy prostředí pracovnímu, je věnován druhý ročník výběrové výstavy kancelářského nábytku, vybavení a doplňků, kancelářských potřeb, služeb a řešení OFFICE & LIFE. Mimořádná specializovaná akce, která v tomto oboru v České republice dosud chyběla, proběhne ve dnech od 17. do 19. února 2005 ve Veletržním paláci v Praze. Každoročním organizátorem této odborné výstavy je společnost AC EXPO, s. r. o., obvyklým spolupořadatelem je vydavatelství Expand Media, s. r. o., které vydává časopis Kancelář.

Hlavním partnerem letošní výstavy OFFICE & LIFE je společnost Ahrend Profesionální interiéry, s. r. o., Central & Eastern Europe. Hlavním mediálním partnerem výstavy je vydavatelství Economia, a. s., prostřednictvím svých titulů Hospodářské noviny, EKONOM, Marketing&Media a serveru iHNed.

Hlavním mediálním internetovým partnerem je server TVUJDUM.cz.

Výstava OFFICE & LIFE se stala jedinečnou příležitostí pro společnosti vyrábějící, prodávající či dovážející kancelářský nábytek a doplňky nebo kancelářskou techniku světoznámých značek představit se v kvalitní společnosti odborné veřejnosti a dalším zájemcům. Akce se již v loňském roce setkala s živým zájmem ze strany architektů i developerů, kteří přicházeli na výstavu čerpat inspiraci a nápady i navazovat nové kontakty a projednávat možnou spolupráci. Odborníkům jsou na výstavu rozesílány osobní pozvánky.

Čisté funkcionalistické prostory Veletržního paláce navozují odpovídající atmosféru pro prezentaci moderního, vysoce funkčního nábytku, který je nezbytnou složkou pro vytváření příjemného a podnětného pracovního prostředí. To, jak se cítíme na svém pracovišti, samozřejmě předznamenává naše pracovní výsledky, a toho si je každý dobrý návrhář a designér či architekt dobře vědom. Každý, kdo se zabývá možnými způsoby řešení ergonomického a funkčního a přitom efektního pracovního prostředí, by si určitě měl k návštěvě této, pro obor velice podstatné výstavy, udělat čas ve svém nabitém programu. Jistě tak bude mít příležitost zachytit současnou realitu, poslední trendy a aktuální novinky českého i zahraničního trhu. Ve vytříbených expozicích se objeví nejen prvky vybavení klasických kanceláří, ale také kanceláří domácích. S prací doma se s rozvojem počítačové techniky a komunikačních technologií setkáváme stále častěji. Návrháři a výrobci kancelářského nábytku se na tyto moderní tendence zodpovědně připravují.

Renomované domácí i světové značky se návštěvníkům představí také v rámci letošního nového projektu, který organizátoři nazvali Design box. Své novinky, efektně nasvícené v černých oddělených boxech, předvedou kromě jiných například společnosti Ahrend, Akit, Kinnarps, Ranný Architects, Prowork, Scandium, Top Office a Vasa.

Vhodný, ergonomický, účelně nastavitelný a pohodlný nábytek pro svou kancelář nebo domov či nejmodernější technické vymoženosti výrazně usnadňující kancelářskou práci naleznou na letošní výstavě OFFICE & LIFE nejen milovníci high-tech designu, ale i příznivci klasických kancelářských interiérů.

Organizátoři srdečně zvou všechny zájemce o úroveň a kvalitu pracovního prostředí k přívětivé zimní návštěvě Veletržního paláce.

Další informace naleznete na www.officelife.cz

Komentáře

Načítám komentáře...