CENTRAL GROUP zahajuje výstavbu nových bytů na Proseku

CENTRAL GROUP zahajuje výstavbu nových bytů na Proseku

Společnost CENTRAL GROUP zahájila výstavbu dvou moderních bytových domů v lokalitě Prosecké centrum v Praze 9. Na červen je pak plánována výstavba dalšího objektu. Termín dokončení první etapy je stanoven na červen 2006. Ceny se zde pohybují od 26.900 Kč/m2. Za nejlevnější byt klienti zaplatí zhruba 1,42 milionu...

Společnost CENTRAL GROUP zahájila výstavbu dvou moderních bytových domů v lokalitě Prosecké centrum v Praze 9. Na červen je pak plánována výstavba dalšího objektu. Termín dokončení první etapy je stanoven na červen 2006.

Ceny se zde pohybují od 26.900 Kč/m2. Za nejlevnější byt klienti zaplatí zhruba 1,42 milionu korun (1+kk, 35 m2 s lodžií a terasou o celkové velikosti 26 m2). V této lokalitě bude postaveno 322 bytů a ateliérů s dispozicemi 1+kk až 4+kk. První dva domy s 228 byty budou realizovány společností SEFIMOTA, a. s., za přibližně 291 milionu korun.

„V současné době je více než 58 % bytů v této lokalitě prodáno,“ komentuje prodejní výsledky David Smola, pracovník prodeje společnosti CENTRAL GROUP, a dodává: „Klienti získají navíc při koupi bytu zdarma jako bonus možnost využívání systému velmi pokročilých datových rozvodů.“ Tento systém umožňuje například vysokorychlostní připojení k internetu a příjem satelitního televizního signálu.

Zároveň nyní získávají noví klienti luxusní provedení již v základní ceně bytů a rodinných domů, např. luxusní koupelny, plovoucí podlahy, zabezpečovací zařízení, nadstandardní vnitřní dveře s obložkovými zárubněmi a bezpečnostní vstupní dveře.

Prosecké centrum bude postaveno nedaleko křižovatky ulic Prosecká a Vysočanská, naproti supermarketu Billa a stane se velmi dobře dostupným městskou hromadnou dopravou i autem. V těsné blízkosti lokality je také plánovaná stanice metra trasy C. Ke sportu je možné využít nedaleké Sport Centrum Prosek s tenisovými kurty, minigolfem, U-rampou, volejbalovým hřištěm a skateboardovou dráhou. Další možnosti sportovního vyžití a nákupů jsou k dispozici v nedalekém obchodním a zábavním centru v Letňanech. V blízkosti je také pošta, místní úřad, školy a poliklinika.

Více informací naleznete na internetových stránkách www.central-group.cz a dále je obdržíte v novém sídle společnosti – Budova EMPIRIA přímo u stanice metra Pankrác.

Komentáře

Načítám komentáře...