Poradenské centrum bydlení - modelový byt

V rámci veletrhu Pragotherm můžete navštívit poradenské centrum bydlení. Ve spolupráci s Hospodářskou komorou České republiky, konkrétně v návaznosti na její aktivitu Informační místa pro podnikatele, nabízí veletrh Pragotherm návštěvníkům možnost informovat se na nejvhodnější varianty úprav interiéru a exteriéru...

V rámci veletrhu Pragotherm můžete navštívit poradenské centrum bydlení.

Ve spolupráci s Hospodářskou komorou České republiky, konkrétně v návaznosti na její aktivitu Informační místa pro podnikatele, nabízí veletrh Pragotherm návštěvníkům možnost informovat se na nejvhodnější varianty úprav interiéru a exteriéru domů a bytů. Lze zde získat doporučení na ověřené firmy, které nabízejí ty nejkvalitnější služby, poradit se se zkušenými znalci, zástupci nejrůznějších oborových cechů a asociací.

Podlaháře bude zastřešovat Cech podlahářů a parketářů ČR, sekci malířů a lakýrníků Cech malířů a lakýrníků ČR.

Za topenáře a instalatéry, stejně jako za sekci sanitární techniky zde najdou návštěvníci odborníky z řad členů Cechu instalatérů ČR.

Ve specializované sekci je možno se poradit se zástupci Cechu kamnářů ČR. Silně bude zastoupena sekce nábytku a bytového textilu, kde mají své místo čalouníci a dekoratéři. Nad sekcí si vzalo patronát hned několik významných sdružení: Asociace českých nábytkářů, Design centrum ČR a Asociace textilního-oděvního-kožedělného průmyslu ČR.

Návštěvníci se budou moci poradit i ohledně úprav oken a dveří. V této sekci budou k dispozici samozřejmě i vzorky možných variant úprav.

V obkladačském řemesle udělí cenné rady členové Cechu obkladačů ČR. Otázky z oblasti elektroinstalace a zabezpečovací techniky fundovaně zodpoví zástupci Asociace technických bezpečnostních služeb Grémium Alarm.

Oddíl Zahrada a kameníci nabídne návštěvníkům ukázky úprav zahrad. Odborníky na tento obor sem vyšle Svaz kameníků a kamenosochařů ČR.

V poradenském centru nemohou chybět architekti. Samozřejmostí je přítomnost reprezentantů Obce architektů ČR a Asociace interiérových architektů ČR. Návštěvníkům budou k dispozici i specialisté z architektonického Sdružení SDA.

K nedůležitějším otázkám patří ty z oblasti financí. Poradenský servis pro soukromé i právnické osoby bude v rámci centra poskytovat společnost Finanční poradenství. Ohledně možností podpory investic do bydlení zde budou moci návštěvníci kontaktovat Státní fond rozvoje bydlení.

V rámci prostorových sekcí určených jednotlivým oborům budou moci zástupci konkrétních firem oslovit návštěvníky prostřednictvím panelové prezentace. Každá společnost tak přímo kontaktuje zájemce ukázkou své práce či nabídkou svých služeb.

Celý projekt je koncipován jako komplexní poradenská péče pro návštěvníka. Mimo jiné bude v pavilónu E připravena „speciální inspirace“ ve formě modelového bytu. Tato maketa bude realizována ve spolupráci s redakcí Českomoravské veletrhy a agenturou Lina na ploše odpovídající rozměru bytu 3+1.

Součástí pavilónu E bude i projekční a prezentační centrum spojené s relaxačním prostorem kavárny. Zde budou mít jednotlivé společnosti příležitost v rámci doprovodného programu informovat návštěvníky o svém výrobním programu či službách, které jsou schopny klientovi nabídnout. Chybět nebudou projekce dokumentačních filmů, ale i specializované pořady věnované problematice úprav interiéru. Součástí programu budou však samozřejmě i populární setkání s návštěvníky veletrhu z řad známých osobností.

Přímo k poradenskému centru v Křižíkově pavilónu E povede kyvadlová autobusová doprava linky č. 751 ze stanice Holešovické nádraží linie Metra C.

Komentáře

Načítám komentáře...