LINDAB oceněn za nejlepší kovovou střechu

LINDAB oceněn za nejlepší kovovou střechu

Ve dnech 27. - 29. 1. 2005 se na pražském holešovickém výstavišti konal 7. ročník mezinárodní výstavy Střechy 2005, které se zúčastnilo rekordních 196 firem, včetně 20 zahraničních. V rámci výstavy proběhla soutěž Metal Star 2004 – soutěž o nejlepší kovovou střechu a její detail, vyhlášená pořadatelem výstavy. Ocenění...

Ve dnech 27. - 29. 1. 2005 se na pražském holešovickém výstavišti konal 7. ročník mezinárodní výstavy Střechy 2005, které se zúčastnilo rekordních 196 firem, včetně 20 zahraničních. V rámci výstavy proběhla soutěž Metal Star 2004 – soutěž o nejlepší kovovou střechu a její detail, vyhlášená pořadatelem výstavy. Ocenění získala střecha s krytinou Lindab PLX o tloušťce 0,6 mm s povrchovou úpravou Polyester, na objektu administrativní budovy Best a.s. v Lučicích.

Jedná se o budovu se střechou kónického tvaru se dvěmi galeriemi. Celá délka okapové hrany je do oblouku, pro vytvoření dojmu vějíře bylo třeba jednotlivé pásy krytiny kónicky upravit a veškeré práce provést precizně a čistě tak, aby na sebe drážky přesně navazovaly. Střechu realizovala firma Haken a Dobiáš z Hradce Králové, v roce 2003.

Společnost Lindab na lednové výstavě prezentovala především střešní krytinu Topline, okapové systémy Rainline, ale také sortiment rovinných a trapézových plechů Coverline. Na stánku byly k vidění modely provedení oceněné střešní krytiny PLX včetně doplňků a detailního zpracování.

„Z pohledu výstavy jako příležitosti k setkání s předními dodavateli střešních materiálů na našem trhu byla výstava opět zdařilá. Je patrné, že úroveň výstavy každým rokem stoupá, obsazení vystavovateli je stále kvalitnější a účast odborné veřejnosti dobrá.“, hodnotí Pavel Kovanic, vedoucí prodeje střešních stěnových systémů Lindab.

Komentáře

Načítám komentáře...