Výstaviště zavonělo dřevem

Výstaviště zavonělo dřevem

Materiál z nejušlechtilejších – dřevo – měly jako společného jmenovatele tři specializované výstavy, které se konaly ve dnech 24. až 26. února na Výstavišti v Praze – Holešovicích. Prostřednictvím 130 vystavovatelů se návštěvníkům představilo na 240 výrobců z tuzemska i ze zahraničí. Výstava Pragoligna se stala i v...

Materiál z nejušlechtilejších – dřevo – měly jako společného jmenovatele tři specializované výstavy, které se konaly ve dnech 24. až 26. února na Výstavišti v Praze – Holešovicích. Prostřednictvím 130 vystavovatelů se návštěvníkům představilo na 240 výrobců z tuzemska i ze zahraničí. Výstava Pragoligna se stala i v letošním roce přehlídkou nejnovějších trendů v oboru dřevoobrábění, Tooltec-Hardware představil nářadí a nástroje pro stavební profese i další řemesla, výstava Okna-dveře-schody předvedla novinky z oboru dřevěných a plastových oken, dveří, vrat a jejich stavebních doplňků. Výstavy zhlédlo více než 10.000 návštěvníků z řad odborné veřejnosti.

Výstava Pragoligna – Tooltec 2005 se uskutečnila poosmé a nabídla stroje na řezání dřeva, dřevoobráběcí stroje, ale také ruční nářadí a zařízení pro truhláře a tesaře. Na stáncích se zájemci rovněž seznámili s výpočetní technikou pro dřevozpracující průmysl, s tipy na poradenství a inženýrské a projekční služby, s možnostmi servisních oprav. Nové výrobky a technologie letos představily například firmy ROJEK, PANAS, RWT, Maršalský, HOUFEK, TOS Svitavy, ASAMER, WOOD-MIZER-SERVIS, ITALCOMMA, SOUKUP, HANIMPEX, PILOUS, STM, STYMO TRADE, PROMA, DE WALT, NAREX Česká Lípa, KDR, JEŘÁBEK a desítky dalších.

Specializovaná výstava OKNA-DVEŘE-SCHODY se konala již pošesté. Byla určena nejen odborníkům, ale i široké veřejnosti, všem, kteří se rozhodli pro stavbu nebo rekonstrukční práce. Své výrobky předvedly například firmy INTERNORM-OKNO, SULKO, SWN MORAVIA, SOLAR-TECHNIK, OLYMPS-DOOR, GEUS, ZDP DELTA, Jelínek Interiér, EMKA, ASKO, BTJ a mnohé další.

Komentáře

Načítám komentáře...