Vana Evolution – špičkový český design

Vana Evolution – špičkový český design

Začátkem roku společnost RAVAK, a. s., největší výrobce akrylátových van a sprchových koutů ve střední a východní Evropě, představila novou vanu s názvem Evolution. Pro vanu Evolution je typické propojení technické dokonalosti, vysoké praktičnosti a komfortu a zároveň nadčasového designu - to vše zejména díky...

Začátkem roku společnost RAVAK, a. s., největší výrobce akrylátových van a sprchových koutů ve střední a východní Evropě, představila novou vanu s názvem Evolution.

Pro vanu Evolution je typické propojení technické dokonalosti, vysoké praktičnosti a komfortu a zároveň nadčasového designu - to vše zejména díky elipsovité koncepci a dynamické linii předního lemu vany, který brilantně přechází v harmonický celek. Robustní stěny vany ve tvaru elipsy pak navozují u uživatelů vany Evolution pocity absolutního bezpečí a celkového uvolnění.

Design vany Evolution navrhl mladý český designér Kryštof Nosál, který již pro RAVAK navrhoval design sprchových sedátek OVO a také v letošním roce získal druhou cenu v prestižní designérské soutěži "Design Laboratory".

Vana Evolution s rozměry 180x102/87 cm je vyráběná z vysoce kvalitního akrylátu Lucite a RAVAK ji kromě speciálního odstínu bílé barvy s označením snowwhite (tzn. sněhobílá) nabízí ještě v dalších pěti barevných provedeních – bahama, ägäis, pergamon, manhattan, anthracite. Cena vany včetně podpory je 13.640 Kč. Jako příslušenství je k vaně dodáván čelní panel (4.430 Kč včetně panelkitu) a boční panel (2.120 Kč včetně panelkitu) a jako doplněk nabízí RAVAK madlo a podhlavník v zelené, bílé a šedé barvě.

-Ing. Patrik Kreysa-
místopředseda představenstva a marketingový ředitel Ravak, a. s.

Komentáře

Načítám komentáře...

  • Zajímavosti
  • Autor:
  • Vydáno:

Doporučujeme

Hledáte osvědčenou firmu na rekonstrukci?

Zadejte si poptávku v kategoriích: <a href="http://www.nejremeslnici.cz/c/rekonstrukce-1">rekonstrukce</a>,<a href="http://www.nejremeslnici.cz/c/vany-168">vany</a>,<a href="http://www.nejremeslnici.cz/c/design-81">design</a>.
Najdeme Vám ověřené firmy a řemeslníky s referencemi od zákazníků jako například: Kompletní rekonstrukce bytové jednotky.4+1, Návrh a realizace podkrovního bytu, Rekonstrukce koupelny a WC.