Veletrh, kterým opravdu začalo jaro

Veletrh, kterým opravdu začalo jaro

Ve dnech 18. - 20. 3. 2005 se v Praze na výstavišti PVA Letňany konal 11. ročník veletrhu bytové kultury, stavby a renovace NOVÝ BYT A DŮM. Celkem 225 (201 Nový byt a dům, 24 Magma – veletrh přírodního kamene) vystavovatelů prezentovalo řadu novinek a své expozice prodchlo jarní atmosférou, kterou ocenilo 22.300...

Ve dnech 18. - 20. 3. 2005 se v Praze na výstavišti PVA Letňany konal 11. ročník veletrhu bytové kultury, stavby a renovace NOVÝ BYT A DŮM.

Celkem 225 (201 Nový byt a dům, 24 Magma – veletrh přírodního kamene) vystavovatelů prezentovalo řadu novinek a své expozice prodchlo jarní atmosférou, kterou ocenilo 22.300 návštěvníků.

Polovinu celkové výstavní plochy využili výrobci a prodejci nábytku a vybavení interiérů. Představili zde řadu dosud neprezentovaných novinek. Společnost Markslöjd zabývající se velkoobchodním prodejem svítidel zde uvedla na trh novou kolekci svítidel.

Druhá polovina výstavní plochy patřila firmám orientujícím se na renovaci a rekonstrukci.

K vidění byly ucelené zahradní expozice a mnoho netradičních věcí a technologií. Zahradní jezírka, sruby jako z Kanady, netradiční povrchy, stavební materiály a řada dalších prvků. Premiéru mělo Trendové fórum, které ukázalo návštěvníkům nové trendy zahradního nábytku a dekorací.

Další ročník jarního veletrhu NOVÝ BYT A DŮM se uskuteční opět v Praze na výstavišti PVA Letňany, a to v průběhu března 2006. Srdečně vás zveme. Sledujte www.novybytadum.cz.

Komentáře

Načítám komentáře...