Duben bude v Ostravě patřit cestovnímu ruchu, zábavě a poznávání

Duben bude v Ostravě patřit cestovnímu ruchu, zábavě a poznávání

DOVOLENÁ, REGION, DOMOV, ESOTERIKA – to jsou názvy tří výstav, které se budou konat ve dnech 7. až 10. dubna 2005 na ostravské Černé louce. Stejně jako v minulých létech se v Ostravě očekává účast stovek odborníků cestovního ruchu i tisíce návštěvníků z řad široké veřejnosti, kteří na jednom místě získají přehled o...

DOVOLENÁ, REGION, DOMOV, ESOTERIKA – to jsou názvy tří výstav, které se budou konat ve dnech 7. až 10. dubna 2005 na ostravské Černé louce.

Stejně jako v minulých létech se v Ostravě očekává účast stovek odborníků cestovního ruchu i tisíce návštěvníků z řad široké veřejnosti, kteří na jednom místě získají přehled o nabídkách cestovních kanceláří, možnostech turismu v tomto regionu i v příhraničních oblastech Polska a Slovenska.

Na své si ale přijdou i ti, kteří netouží po cestování. Výstava DOMOV se zaměřením na bydlení, zahradu, zábavu a životní styl, s poradnami pro zahrádkáře, kaktusáře, poradnami Sdružení nájemníků ČR, jistě vyřeší nejeden problém se zahrádkou nebo bydlením. Bohatý doprovodný program umožní zábavu všem věkovým kategoriím. Připraveny budou například stolní hry pro celou rodinu, výroba dekorace do bytu, drátování nejen šperků….

Součástí a příjemnou novinkou této výstavy bude Festival esoteriky – numerologie, výklad karet, reiki, zdravá výživa, odrušování geopatogenních zón a spousta dalších aktivit spadajících do této sféry.

Letošní výstavy a veškeré dění v těchto dnech v Ostravě budou ve znamení prohlubujících se česko-polských kontaktů ve všech oblastech života. Ve stejném termínu – 7. až 10. dubna - se na Slezskoostravském hradě bude konat POLSKÝ JARMARK, na kterém se představí se svými výrobky řemeslníci a drobní výrobci (nebudou chybět šperky z jantaru, ale také uzeniny a pirohy…), na pódiích vystoupí folklorní soubory a další účinkující zastupující jednotlivé regiony polského Slezska.

I doprovodný program bude přitažlivý
V průběhu výstav Dovolená, Region a Domov se uskuteční konference s názvem Produkty a produktové balíčky jako nástroj destinačního managementu.

Další zajímavostí a novinkou jsou Marketingové dílny pro pracovníky městských informačních center a zástupce městských a krajských úřadů, kteří mají na starosti cestovní ruch a propagaci regionu.

Bližší informace o výstavách:
Dovolená a Region Ing. Ludmila Placová, tel.: 596 167 119, e-mail: placova.ludmila@cerna-louka.cz
Domov Dita Liliková, tel.: 596 167 124, e-mail: lilikova@cerna-louka.cz
o konferenci: Ing. Michal Sládek, konzultant, manažer turistických oblastí Ostravsko-Karvinsko a Opavsko-Krnovsko, tel.: 595 228 192, e-mail: michal.sladek@enterpriseplc.cz

Komentáře

Načítám komentáře...