U Wüstenrotu bez poplatků

U Wüstenrotu bez poplatků

Stavební spořitelna Wüstenrot prodloužila poplatkové prázdniny do 30. června. Všichni její klienti, kterým bude do tohoto data schválen jakýkoliv úvěr, nebudou v letošním roce platit úhradu za vedení úvěrového účtu. Od poplatku za uzavření smlouvy o stavebním spoření je do 30. června osvobozeno také spoření pro děti...

Stavební spořitelna Wüstenrot prodloužila poplatkové prázdniny do 30. června. Všichni její klienti, kterým bude do tohoto data schválen jakýkoliv úvěr, nebudou v letošním roce platit úhradu za vedení úvěrového účtu.

Od poplatku za uzavření smlouvy o stavebním spoření je do 30. června osvobozeno také spoření pro děti a mladé do 26 let KAMARÁD. Úspora klienta činí 1.500 korun.

U Wüstenrotu velmi výrazně ušetří i mladí lidé do 36 let, kteří se rozhodnou kombinovat úvěr pro mladé rodiny od Státního fondu pro rozvoj bydlení s úvěrem PRVNÍ BYT od Wüstenrotu. Na jedné straně ušetří na poplatcích za vedení úvěrového účtu a za expresní vyřízení úvěru, na straně druhé na úrocích. Úvěr PRVNÍ BYT je úročen sníženou úrokovou sazbou 3,9 % ročně, která je pevná po celou dobu trvání překlenovacího úvěru.

-Wüstenrot-

Komentáře

Načítám komentáře...