První sedmikilová pračka Ariston

První sedmikilová pračka Ariston

Společnost Indesit Company představila na českém trhu svou první sedmikilovou pračku Ariston AVXXF 149 EU. Tato pračka uspěla také v náročných testech The Woolmark Company, kde získala certifikát této společnosti a dokázala, že je k vlněným oděvům velice šetrná. Prádlo je po vyprání stejně měkké, jako by bylo vypráno...

Společnost Indesit Company představila na českém trhu svou první sedmikilovou pračku Ariston AVXXF 149 EU. Tato pračka uspěla také v náročných testech The Woolmark Company, kde získala certifikát této společnosti a dokázala, že je k vlněným oděvům velice šetrná. Prádlo je po vyprání stejně měkké, jako by bylo vypráno v ruce. Tato sedmikilová pračka Ariston získala exkluzivní osvědčení „Woolmark Platinum Care“.

Podsvícený LCD displej na pračce zobrazuje dobu zbývající do konce praní a také aktuální probíhající fázi praní. Vybavena je také funkcí Super Wash, která přesně zjistí množství a druh prádla v pračce a na základě těchto údajů se rozhodne pro správnou kombinaci vody, teploty a rychlosti odstřeďování. K dalším užitečným funkcím této pračky patří Snadné žehlení, Mini Load, Program rychlého praní, Program každodenního přepírání a Funkce proti zmačkání. Tichý chod pračky pak zajišťuje funkce Super Silent, tedy třífázový motor, vybavený unikátním systémem odpružení, který při praní absorbuje veškeré otřesy.

Pračka Ariston AVXXF 149 EU je na českém trhu k dostání v bílém provedení a doporučená maloobchodní cena je 21.990 Kč.

Komentáře

Načítám komentáře...