Z výstav Domov a Životní styl - Esoterika

Z výstav Domov a Životní styl - Esoterika

Výstavy Domov a Životní styl – Esoterika, které probíhaly 7. až 10. dubna, hostily přes 200 firem. Výstava Domov představila nejen vybavení interiéru – vestavěné skříně, nábytek, plovoucí podlahy, dveře, bytové doplňky, květiny, ale i spoustu nápadů pro zkrášlení i vylepšení bydlení. Návštěvníky mohla mile překvapit...

Výstavy Domov a Životní styl – Esoterika, které probíhaly 7. až 10. dubna, hostily přes 200 firem. Výstava Domov představila nejen vybavení interiéru – vestavěné skříně, nábytek, plovoucí podlahy, dveře, bytové doplňky, květiny, ale i spoustu nápadů pro zkrášlení i vylepšení bydlení. Návštěvníky mohla mile překvapit prezentace moderního nábytku s velmi nápaditým designem korespondujícím s praktickým využitím v domácnosti. Příjemným protikladem moderní výroby bylo představení ručně vyřezávaného dřevěného nábytku, jenž působil vznešeným a zároveň lidovým dojmem v souladu s řemeslnými tradicemi.

Návštěvníci zde mohli prokonzultovat své problémy s bydlením či probrat starosti o svou zahrádku s odborníky z „Poradny Sdružení nájemníků ČR“ a „Poradenského centra zahrádkářů“.

Ve stánku Galerie pro každého si mohli návštěvníci vyzkoušet, jak jednoduché je vyrobení papírových ozdob, kterými si mohou zkrášlit svůj byt, a nebo z drátků vyrobit šperk dle vlastní fantazie.

V informačním centru Šipka bylo pro děti a jejich rodiče připraveno nepřeberné množství stolních her, zábavných a výukových programů na počítače, nabídka zájmových kroužků a jiných mimoškolních aktivit. Venkovní plocha výstavy rozkvetla květy drobných pěstitelů a prodejců, jenž také nabízeli sazenice, zahradní altány, ale také balónky a cukrovinky pro děti.

V prostorách výstavy Životní styl - Esoterika na návštěvníky dýchla atmosféra alternativní medicíny s velkou škálou možností relaxace, kde se mohli přesvědčit, že k dobře zařízené domácnosti patří neodlučitelně také rodinná pohoda. Na stáncích byli připraveni vystavovatelé - terapeuti, kteří osobně probírali se zájemci možnosti alternativní medicíny dle osobní potřeby.

Vyložení karet, masírování nebo zakoupení esoterické literatury bylo jistě příjemným zpestřením této výstavy. Další zajímavostí byla automatická kresba, vyzkoušení přístrojových doplňků a jiné.

Celý pavilon provázela relaxační a meditační hudba, na pódiu probíhaly ukázky břišních tanců a cvičení Pilates.

Takto by se daly ve zkratce popsat letošní výstavy Domov a Životní styl – Esoterika, které během čtyř dnů zhlédlo 11.127 návštěvníků, což koresponduje se stále vzrůstajícím zájmem veřejnosti.

Komentáře

Načítám komentáře...