Pragointerier Living Fair sleduje trendy

Pragointerier Living Fair sleduje trendy

V termínu 8. – 11. září 2005 bude Výstaviště Praha dějištěm 14. mezinárodního veletrhu bydlení a interiérů PRAGOINTERIER LIVING FAIR. Únorový veletrh PRAGOINTERIER NEW DESIGN opět zaznamenal další vzestup. Expozice 508 vystavovatelských firem přišlo zhlédnout během 4 dnů celkem 32.500 návštěvníků. I tato čísla svědčí...

V termínu 8. – 11. září 2005 bude Výstaviště Praha dějištěm 14. mezinárodního veletrhu bydlení a interiérů PRAGOINTERIER LIVING FAIR. Únorový veletrh PRAGOINTERIER NEW DESIGN opět zaznamenal další vzestup. Expozice 508 vystavovatelských firem přišlo zhlédnout během 4 dnů celkem 32.500 návštěvníků. I tato čísla svědčí o úspěšné snaze pořadatele reagovat aktuálně na potřeby trhu.

Tematika úpravy interiéru a exteriéru v rámci stavby či rekonstrukce získává stále více na přitažlivosti. V rámci únorového veletrhu měli příchozí možnost navštívit speciální Poradenské centrum umístěné v Křižíkově pavilónu E, kde se nacházely expozice 20 oborových cechů a asociací. Mimořádný zájem byl i o prohlídku modelového bytu, makety panelové jednotky 3+1, na jejíž úpravě a zařizování se podílelo 37 firem.

Pořadatel veletrhu, Incheba Praha, v tomto směru hodlá pokračovat. Na podzimním Pragointerieru tak bude rozšířen prostor věnovaný tomuto zaměření. Tři z Křižíkových pavilónů obsadí PRAGOINTERIER BUILDING FAIR. Slova z podtitulu výstavy – DŮM, BYT A REKONSTRUKCE – zcela jasně naznačují její oborovou nomenklaturu. Na přípravě akce spolupracují i v tomto případě profesní cechy a asociace.

Aktuálně bude v rámci veletrhu věnován prostor problematice rekonstrukce bytového fondu a zejména panelových domů. Projekt pod názvem REVITALIZACE PANELOVÝCH DOMŮ bude situován do jednoho z Křižíkových pavilónů. Pavilón bude věnován komplexním službám spojeným s revitalizací, a to včetně zateplování, izolací, technických zařízení, přes okna a dveře až po tolik populární půdní nástavby.

Celý projekt je připraven ve spolupráci s redakcí Českomoravské veletrhy. Partnerem akce je Ministerstvo pro místní rozvoj, Státní fond rozvoje bydlení a Svaz podnikatelů ve stavebnictví.

Mezi novinky veletrhu patří také přehlídka českého skla a porcelánu, kterou pod názvem SKLO A PORCELÁN.CZ připravuje Incheba Praha ve spolupráci s internetovým portálem www.skloaporcelan.cz. Celá akce je definována jako přehlídka výrobců skla a porcelánu s místem výroby v České republice.

Těm, kdo mají zájem na veletrhu prezentovat svůj výrobní program či poskytované služby, nabízí pořadatel velmi zajímavou cenu za výstavní plochu. Všechny potřebné informace jsou k dispozici na stránkách www.pragointerier.cz/living.

Uzávěrka se slevou: 30. 4. 2005
Konečná uzávěrka přihlášek: 31. 5. 2005

Komentáře

Načítám komentáře...