CENTRAL GROUP zahajuje výstavbu nových bytů v Dolních Chabrech

CENTRAL GROUP zahajuje výstavbu nových bytů v Dolních Chabrech

V lokalitě Nad Drahanským údolím v Praze 8 začíná společnost CENTRAL GROUP stavět nový bytový dům. Objekt s dvaceti byty bude stát v sousedství novostaveb rodinných domů ve vilové čtvrti u ulice Spořická. Dokončení výstavby bytů se plánuje na květen 2006. Bytový dům bude mít celkem tři nadzemní podlaží. Nacházejí se...

V lokalitě Nad Drahanským údolím v Praze 8 začíná společnost CENTRAL GROUP stavět nový bytový dům. Objekt s dvaceti byty bude stát v sousedství novostaveb rodinných domů ve vilové čtvrti u ulice Spořická. Dokončení výstavby bytů se plánuje na květen 2006.

Bytový dům bude mít celkem tři nadzemní podlaží. Nacházejí se zde byty s dispozicemi 1+kk, 2+kk a 4+kk, všechny jsou doplněny o balkóny nebo terasy, přízemní byty mají předzahrádku.

Přestože se teprve začíná stavět, možností koupě bytu v Dolních Chabrech už moc nezbývá. Zájem o tuto lokalitu komentuje ing. Eduard Šnek, pracovník prodeje společnosti CENTRAL GROUP: „V současné době jsou už téměř všechny byty v lokalitě Nad Drahanským údolím prodané. Z dvaceti jsou volné k prodeji už jen tři. Tento zájem si vysvětlujeme tím, že se jedná o skutečně příjemnou a klidnou lokalitu s dobrou dopravní obslužností.“

Ceny bytů se zde pohybují od 36.900 Kč/m2. Nejlevnější byt 1+kk (ze stávající nabídky) o rozloze 32 m2 s balkónem vyjde zhruba na 1,37 milionu korun včetně DPH. V základní ceně bytu je již zahrnuto luxusní provedení. To obsahuje např. luxusní koupelny, plovoucí podlahy, zabezpečovací zařízení, nadstandardní vnitřní dveře a bezpečnostní vstupní dveře. K financování koupě bytu mohou klienti společnosti CENTRAL GROUP využít programu 100.000 + SPLÁTKY. V rámci tohoto programu stačí klientovi k pořízení nového bytu od CENTRAL GROUP pouze 100.000 Kč. Následně, po dokončení bytu, začne klient splácet hypoteční úvěr. Například u bytu 1+kk v lokalitě Nad Drahanským údolím se splátky, po zaplacení akontace 100.000 Kč, pohybují ve výši necelých 6.900 Kč.

Pro ty zájemce, kteří již jeden starší byt v osobním či družstevním vlastnictví v Praze mají a rádi by ho vyměnili za nový byt např. v Dolních Chabrech, nabízí společnost CENTRAL GROUP nový program VYMĚŇTE STARÝ BYT ZA NOVÝ. Pokud má klient k dispozici alespoň 10 % z ceny nového bytu, zbývající část může zaplatit až po nastěhování z výnosu z prodeje staršího bytu. Společnost CENTRAL GROUP v tomto případě zpracuje zdarma posudek tržní ceny staršího bytu a zároveň i plán financování.

Lokalita Nad Drahanským údolím je ideální místo pro ty, kteří hledají klidné bydlení na okraji Prahy. Je zde přímé autobusové spojení ke stanici metra C - Kobylisy. V místě je veškerá občanská vybavenost. V blízkosti se nachází poliklinika Mazurská. Je zde i široká možnost sportovního vyžití a využití volného času.

Více informací naleznete na internetových stránkách www.central-group.cz.

-Central Group-

Komentáře

Načítám komentáře...