Letní výprodej dokončených domů, bytů a parcel od CENTRAL GROUP

Společnost CENTRAL GROUP připravila na letní měsíce LETNÍ VÝPRODEJ dokončených domů, bytů a parcel v mnoha lokalitách v Praze a okolí. Mimořádné slevy dosahují až 500.000 Kč. Akční nabídka je platná do 31. srpna 2005. Navíc, pokud klient uhradí cenu domu nebo bytu zrychlenou platbou, získává zdarma poukázku na...

Společnost CENTRAL GROUP připravila na letní měsíce LETNÍ VÝPRODEJ dokončených domů, bytů a parcel v mnoha lokalitách v Praze a okolí. Mimořádné slevy dosahují až 500.000 Kč. Akční nabídka je platná do 31. srpna 2005. Navíc, pokud klient uhradí cenu domu nebo bytu zrychlenou platbou, získává zdarma poukázku na kuchyňskou linku v hodnotě až 100.000 Kč.

Bytové domy zastupuje lokalita Přípotoční v Praze 10 – Vršovicích. V nabídce je připraveno několik posledních, nadstandardně řešených bytů ihned k nastěhování. V domě je zajištěna řada služeb a k dispozici je i sauna a fitness. Bezpečnost zajišťuje kamerový systém. V okolí je veškerá občanská vybavenost. Letní výprodejové slevy bytů činí až 300.000 Kč.

Rodinné domy s pozemky jsou v akční nabídce letního výprodeje v 11 lokalitách v Praze a okolí. Jedná se o Hostivice a Průhonice u Prahy, Prahu 4 – Písnici a Hrnčíře, Prahu 10 – Dubeč, Benice a Kolovraty a v neposlední řadě Prahu 5 – Slivenec a Stodůlky. „U rodinných domů slevy dosahují až 500.000 Kč“, doplňuje Aneta Vojtěchovská, vedoucí prodejního týmu CENTRAL GROUP. Domy jsou řešeny nadstandardně. Část domů je kompletně dokončena a některé jsou i zařízeny. Ostatní jsou bez dokončovacích prací, což umožňuje zájemcům vybrat si sami například obklady a dlažby v koupelnách, podlahové krytiny a vnitřní dveře.

Akční nabídka se také týká 7 lokalit parcel s dokončenou technickou infrastrukturou, a to v Křeslicích, Hostivici a Hlubočince u Prahy, Říčanech, Slivenci a Dolních Chabrech. Letní výprodejové slevy parcel jsou až 300.000 Kč.

Více informací naleznete na internetových stránkách www.central-group.cz.

Komentáře

Načítám komentáře...