Nové modely chladniček Indesit Graffiti

Nové modely chladniček Indesit Graffiti

Společnost Indesit Company rozšířila na českém trhu řadu chladniček Indesit Graffiti. Nyní si můžete vybrat mezi užší (60 cm) a také širší (70 cm) variantou. Díky speciálnímu vnějšímu povrchu je možné na chladničky psát a malovat stejně jednoduše jako na rýsovací prkno nebo tabuli, můžete je i barvit. Už nebudete...

Společnost Indesit Company rozšířila na českém trhu řadu chladniček Indesit Graffiti. Nyní si můžete vybrat mezi užší (60 cm) a také širší (70 cm) variantou. Díky speciálnímu vnějšímu povrchu je možné na chladničky psát a malovat stejně jednoduše jako na rýsovací prkno nebo tabuli, můžete je i barvit. Už nebudete potřebovat žádné magnety s papírky. Chladnička Indesit Graffiti uchová čerstvé dokonce i vaše vzkazy.

Nové chladničky Indesit splňují veškeré požadavky na technické parametry stanovené Evropskou unií. Optimální výkon se pojí s minimální spotřebou, čímž je zajištěna úspora elektrické energie a ochrana životního prostředí.

Aby se ušetřilo ještě více prostoru, jsou u chladniček Indesit Graffiti nové zásobníky na led umístěny ve vnitřních dvířkách mrazničky a u kombinovaných modelů jsou integrovány přímo do zásuvek. Tento systém nese označení Ice3. Při manipulaci s nimi nedochází k odkapávání vody a led je v uzavřeném zásobníku udržován odděleně od pokrmů. Každá hospodyně jistě ocení automatické odmrazování těchto chladniček, které jí ušetří spoustu volného času.

Chladničky Indesit Graffiti jsou na českém trhu zastoupeny v šířce 60 cm a 70 cm. V užším provedení se jedná o modely Combi, a to BAN 18 GF s doporučenou cenou 14.490 Kč a BAN 13 GF s doporučenou cenou 13.490 Kč. Chladničky v šířce 70 cm jsou zastoupeny modely BEAA 35 P GF ve výšce 190 cm a s doporučenou cenou 17.990 Kč a TEAA 5 P GF s doporučenou cenou 14.990 Kč.

Komentáře

Načítám komentáře...