Snadná rekonstrukce elektroinstalace

Snadná rekonstrukce elektroinstalace

Novinkou na trhu s domovním elektroinstalačním materiálem je designová řada spínačů a zásuvek Swing®. Vyniká především svou nízkou montážní hloubkou, která činí pouhých 12 mm. Díky tomu lze spínače a panelové zásuvky Swing® instalovat bez stavebních zásahů do mělkých montážních krabic v panelových domech nebo je...

Novinkou na trhu s domovním elektroinstalačním materiálem je designová řada spínačů a zásuvek Swing®. Vyniká především svou nízkou montážní hloubkou, která činí pouhých 12 mm. Díky tomu lze spínače a panelové zásuvky Swing® instalovat bez stavebních zásahů do mělkých montážních krabic v panelových domech nebo je použít při rekonstrukcích a modernizaci starších objektů. Své místo si však jistě najde i v novostavbách. Swing® je vyráběn v lesklém provedení v pěti příjemných barvách – jasně bílé, světle šedé, krémové, béžové a hnědé.

Můžete si být jisti vysokou kvalitou a bezpečností, protože výrobcem je ABB s.r.o. Elektro-Praga. Jistě Vás příjemně překvapí také příznivá cena. Více na www.abb-epj.cz.

Komentáře

Načítám komentáře...

  • Zajímavosti
  • Autor:
  • Vydáno:

Doporučujeme

Hledáte osvědčenou firmu na rekonstrukci?

Zadejte si poptávku v kategoriích: rekonstrukce,rekonstrukce,elektroinstalace.
Najdeme Vám ověřené firmy a řemeslníky s referencemi od zákazníků jako například: Kompletní rekonstrukce bytové jednotky.4+1, Kompletní rekonstrukce bytu, Koupelna.