Konzultační den MMR k bytové problematice

Ve velkém sále Divadla Image, Pařížská 4, Praha 1, se uskuteční v úterý 7. června 2005 od 10,00 hodin plánovaný konzultační den Ministerstva pro místní rozvoj k bytové problematice.br/>b>PROGRAM:r/> Podpora bydlení z prostředků Státního fondu rozvoje bydlení (Zástupce Státního fondu rozvoje bydlení)r/> * Aktuality v...

Ve velkém sále Divadla Image, Pařížská 4, Praha 1, se uskuteční v úterý 7. června 2005 od 10,00 hodin plánovaný konzultační den Ministerstva pro místní rozvoj k bytové problematice.


PROGRAM:

* Podpora bydlení z prostředků Státního fondu rozvoje bydlení (Zástupce Státního fondu rozvoje bydlení)

* Aktuality v oblasti bytové politiky (informace o návrhu zákona o nájemném z bytu, informace o návrhu zákona o vlastnictví bytů) (Ing. arch. Daniela Grabmüllerová, MBA, ředitelka odboru bytové politiky)

* Informace o realizaci podpor bydlení v roce 2005
(RNDr. Jiří Klíma, ředitel odboru podpory bydlení)

Další část konzultačního dne bude věnována dotazům a diskusi přítomných účastníků.


Dopravní spojení: nejlépe tramvají č. 17 – stanice Právnická fakulta nebo Staroměstská, tramvají č. 18 – stanice Staroměstská. Použití metra trasy A (stanice Staroměstská nebo Můstek) nebo trasy B (stanice Můstek).


Účast na těchto konzultačních dnech je zcela dobrovolná, závisí na potřebě informací týkajících se výše uvedených okruhů a je bezplatná.


Podněty týkající se programu konzultačních dnů můžete zasílat paní Aleně Daňhelové (alena.danhelova@mmr.cz)

Zdroj: Ministerstvo pro místní rozvoj

Komentáře

Načítám komentáře...