TVUJDUM.CZ vstupuje na ruský trh

Společnost Media Online, s. r. o., vydavatel největšího tuzemského portálu o bydlení, stavebnictví TVUJDUM.CZ, ohlásila meziroční...

Společnost Media Online, s. r. o., vydavatel největšího tuzemského portálu o bydlení, stavebnictví TVUJDUM.CZ, ohlásila meziroční nárůst obratu o 28 % a expanzi na ruský trh.

Počet čtenářů největšího tuzemského portálu o bydlení TVUJDUM.CZ stabilně roste. TVUJDUM.CZ, založený již v roce 1998, z původního konceptu zpravodajského serveru o bydlení a stavění v průběhu let vyrostl v komplexní a největší oborový server tuzemského Internetu. Průměrná měsíční návštěvnost dosahuje 200 000 unikátních adres a řádově několika milionů zhlédnutých stran. Úspěšná expanze ale pokračuje také na Slovensku, v Rakousku a nově i v Rusku. „Vstoupili jsme na ruský trh, protože potenciál, který má, je obrovský. Zájem o bydlení a vše, co s ním souvisí, v Rusku masivně roste. I proto pevně věříme, že dceřiný portál DOBROPOZALOVAT.RU poroste stejným tempem,“ říká o expanzi na ruský trh Ladislav Semetkovský, CEO společnosti Media Online. Meziroční nárůst o bezmála třetinu a celkový zisk před zdaněním 1,9 milionu Kč potvrzují optimistický výhled mediální skupiny. „Víme, že dosahovat rostoucích obratů je na mediálním trhu náročná a tvrdá práce. Proto nechceme usnout na vavřínech a rozšiřujeme portfolio i do zahraničí,“ objasňuje Ladislav Semetkovský expanzi na zahraniční trhy. Po úspěšném vstupu do Rakouska se chce Media Online v nadcházejícím roce 2006 soustředit na ruský trh.

Komentáře

Načítám komentáře...