Relaxace pro tělo i ducha - USSPA

Relaxace pro tělo i ducha - USSPA

V Praze Zelenči byl minulý týden otevřen nový showroom předního evropského výrobce masážních bazénů společnosti USSPA. Na 400 ...

V Praze Zelenči byl minulý týden otevřen nový showroom předního evropského výrobce masážních bazénů, společnosti USSPA. Na 400 m2 tento specializovaný showroom nabízí vše pro relaxaci těla i ducha. Najdete tu komplexní sortiment masážních bazénů z produkce USSPA, které si lze v upravené zahradě patřící k tomuto ukázkovému centru i na vlastní kůži vyzkoušet. Samozřejmě nechybí ani potřebné doplňky a chemie ke spa a široký výběr z vůní pro aromaterapii.

Za zmínku stojí i nová cenově dostupnější modelová řada Happy Spa, která byla společností uvedena na trh v únoru a je v novém ukázkovém centru také představována. Modelová řada Happy Spa sestává ze šesti modelů masážních bazénů, které charakterizuje příjemný design a živé, zářivé barvy. Nosnou barvou této řady je oranžová, jejíž atraktivitu umocňuje perleťové provedení skořepiny v odstínu Copper, kombinované s oranžovými plastovými rohy a termokrytem. Masážní bazény z této řady jsou však nabízeny i v jiných barvách. Pro milovníky zářivých barev tu jsou bazény s plastovými rohy a termokrytem v červené, žluté, zelené a modré barvě, pro

milovníky klasiky pak v elegantní šedé s půvabem skořepiny v odstínu Sahara. Každý si tak může sestavit svou originální spa. Možností kombinací se nabízí až 180. V ceně bazénu je zahrnuta plná výbava, doprava i instalace.

Ukázkové centrum společnosti USSPA je otevřeno od úterý do soboty vždy od 10:00 do 18:00 hodin, po telefonické domluvě jej lze ale navštívit i mimo uvedenou pracovní dobu.

Komentáře

Načítám komentáře...