Vytápění – design – inovace

Vytápění – design – inovace

Přestože zima je za námi a před námi snad teplé léto, kdy otázku vytápění nebude nutné vůbec řešit, zima se opět vrátí a pak je...

Přestože zima je za námi a před námi snad teplé léto, kdy otázku vytápění nebude nutné vůbec řešit, zima se opět vrátí a pak je dobré být připravený. Topení nemusí být již jen rušivým elementem, ale i vkusným doplňkem interiéru, které, i když nebude zrovna v provozu, bude jeho přirozenou součástí. Stačí si jen dobře vybrat…

Důraz na design, rozsáhlý sortiment, široké využití otopných těles a nabídku řešení pro každého uživatele nabízí například společnost Jaga, která již po několik desetiletí nabízí tvořivá a funkční řešení otopných těles s odvážnou estetikou různých tvarů, rozměrů a barevného provedení. Otopná tělesa pak není problém, při zachování jejich funkčních vlastností, začlenit do každého interiéru a vnitřního zařízení.

Nejen vkusné provedení, ale i šetrnost vůči životnímu prostředí patří k přednostem otopných těles Jaga. Tato tělesa díky revolučnímu tepelnému výměníku „Low H2O“, který dokáže při minimálním množství vody vyprodukovat potřebné množství tepla a reaguje několikrát rychleji na teplotní výkyvy, zbytečně neplýtvají energií. Šetří tak nejen životní prostředí, ale při současných neustále rostoucích cenách energie i výdaje spojené s vytápěním.

S kompletním sortimentem společnosti se lze blíže seznámit v prezentačním centru – vzorkové prodejně (po – pá: 8:00 – 16:00) v sídle firmy v Hostivici u Prahy nebo v prodejnách smluvních partnerů společnosti Jaga po celé ČR.

Komentáře

Načítám komentáře...