Wienerberger představí dvě novinky

Wienerberger představí dvě novinky

Hned dvě novinky se chystá představit na letošním mezinárodním stavebním veletrhu For Arch, který proběhne již tradičně na...

Hned dvě novinky se chystá představit na letošním mezinárodním stavebním veletrhu For Arch, který proběhne již tradičně na výstavišti v Praze-Letňanech, společnost Wienerberger cihlářský průmysl.

První z nich, POROTHERM 19 AKU, je rozšířením řady velmi oblíbeného zdiva s výjimečnými akustickými vlastnostmi. Druhou z novinek je cihla POROTHERM 8 P+D s využitím pro řešení příček.

Mimo to budou moci všichni zájemci v expozici společnosti Wienerberger zhlédnout dvakrát denně živou ukázku tenkovrstvého zdění jako speciální technologie využívané při práci s broušenými cihlami POROTHERM CB. Dalším nemalým lákadlem pro návštěvníky bude určitě výstavní sleva, kterou v rámci svého výrobního sortimentu nabídne tento největší výrobce cihlářského zboží na trhu v ČR.

Letošní For Arch 2006 proběhne od 19. do 23. září, stánek společnosti Wienerberger naleznete v hale 1, stánek č. A17.

K dispozici zde bude i veškerý další sortiment značky POROTHERM, lícové cihly, pásky a dlažby Terca klinker, a pokud plánujete výstavbu svého rodinného domu a nejste ještě rozhodnutí jak, poradí vám program výstavby rodinných domů POROTHERM DŮM.

Více informací získáte na zákaznické lince 844 111 123 nebo www.POROTHERM.cz

Komentáře

Načítám komentáře...