Veletrh Střechy Praha a výstava Úspory energií

Veletrh Střechy Praha a výstava Úspory energií

Tradiční největší odborný veletrh střešních krytin, materiálů, doplňků, izolací, řemesla a služeb pro stavbu a renovaci střech...

Tradiční největší odborný veletrh střešních krytin, materiálů, doplňků, izolací, řemesla a služeb pro stavbu a renovaci střech proběhne spolu s výstavou Úspory energií a obnovitelné zdroje ve dnech 25. – 27. ledna 2007 na Výstavišti v Praze-Holešovicích.

Těšit se můžete na bohatou nabídku doprovodných aktivit ve formě přednášek, seminářů, diskusních fór, soutěží nebo praktických ukázek řemesla a zručnosti na pódiu ve střední hale Průmyslového paláce i na stáncích jednotlivých vystavovatelů.

Novou sekcí veletrhu bude nabídka developerských, stavebních a realitních firem s příznačným názvem „Zastřešíme Vaše bydlení“. Bohatý bude i program soutěží - tradiční Zlatá taška o nejlepší exponáty, MetalStar, Střecha a detail, soutěž zručnosti učňů tentokrát rozšířená kromě oboru pokrývač i o obory klempíř a tesař. Proběhne i návštěvnická soutěž o nejpoutavější expozici a denní losování vstupenek.

Návštěvníci mohou každý den vyhrát střechu zdarma a další atraktivní ceny. V sobotu odpoledne se přijďte pobavit s Martinem Zounarem!

Otevřeno bude ve čtvrtek 25. 1. a v pátek 26. 1. od 9 do 18 hod., v sobotu 27. 1. od 9 do 17 hod.

Více informací o veletrhu a podrobný doprovodný program naleznete zde.

Komentáře

Načítám komentáře...