Loňský rok byl pro Skanska CZ úspěšný

Loňský rok byl pro Skanska CZ úspěšný

Za právě skončeným rokem se může Skanska CZ ohlédnout s klidným svědomím. Plánovaný prodej nových bytů a domů byl totiž o 5 %...

Za právě skončeným rokem se může Skanska CZ ohlédnout s klidným svědomím. Plánovaný prodej nových bytů a domů byl totiž o 5 % překročen, čímž se rok 2006 v oblasti prodeje řadí na první místo za posledních šest let. „Jedním z mnoha faktorů, které prodeje ovlivnily, byly i nejasnosti kolem DPH, konkrétně hrozba zvýšení DPH při koupi novostavby nesplňující podmínky sociálního bydlení z 5 na 19 % od roku 2008,“ říká Bc. Naděžda Ptáčková, ředitelka rezidenčního developmentu. Pokud však Evropská komise potvrdí definici sociálního bydlení, jak ji schválila vláda (byty do 120 m2 a domy do 350 m2), dotkne se vyšší daň pouze minimální části projektů. „Lidé do nového bydlení investují mnohem více a v tomto trendu mohou v klidu dále pokračovat, což je pro nás příznivé“ dodává proto Ptáčková.

Bytové domy Chodovec CityVe výčtu úspěchů by se nemělo zapomínat ani na zdařilý rozjezd Hypotéky Skanska 20+, díky níž mají klienti k dispozici ještě úvěrovou částku odpovídající 20 procentům kupní ceny na potřebné vybavení bytu pořízené prostřednictvím Klientského centra Skanska.

Na rok 2007 připravuje Skanska CZ řadu zajímavých novinek. Již v únoru uvede na trh zbrusu nový projekt – Bytové domy Chodovec City. V březnu bude následovat druhá etapa oblíbeného a úspěšného projektu Bytové domy Romance, který se nachází v Praze-Uhříněvsi. Na Jižním Městě vyroste šest objektů první etapy Bytového areálu Milíčovský háj. Pro náročnější klientelu se chystá Bytový dům Petřiny s 29 luxusními byty.

Více informací o chystaných projektech naleznete zde.

Komentáře

Načítám komentáře...