Nový ředitel divize Betonové konstrukce Skanska CZ

Novým výkonným ředitelem divize Betonové konstrukce a současně členem představenstva společnosti Skanska CZ se stal k 1. lednu 2007 Vladimír Myšička.

  <p>
      <a rel="imagebox-artg" href="http://cms.tvujdum.cz/userdata/images/9292Mysicka-Vladimir.jpg">
          <img style="WIDTH: 88px; HEIGHT: 125px" alt="Ing. Vladimír Myšička" hspace="10" src="http://cms.tvujdum.cz/userdata/images/9293Mysicka-Vladimir_prw.jpg" align="right" vspace="10" />
      </a>
  </p>

Novým výkonným ředitelem divize Betonové konstrukce a současně členem představenstva společnosti Skanska CZ se stal k 1. lednu 2007 Vladimír Myšička. V obou funkcích tak nahradil Jiřího Novotného.Ing. Vladimír Myšička se narodil v roce 1955. Absolvoval stavební fakultu ČVUT Praha, obor konstrukce a dopravní stavby. Ve společnosti IPS, následně Skanska, pracoval od roku 1979, a to nejdříve v závodě 10 v různých funkcích od stavbyvedoucího po ředitele závodu. Následně působil na divizi Pozemní stavitelství Čechy ve funkci výrobně-technického ředitele. Od roku 2004 do roku 2006 pracoval ve společnosti SMP CZ ve funkci ředitele divize. Vladimír Myšička je ženatý. Mezi jeho zájmy patří sport, cestování, rodina a knihy. Mezi jeho priority ve funkci výkonného ředitele divize bude patřit další rozvoj této organizační jednotky s důrazem na technickou oblast a kvalitu.

Zdroj: Skanska CZ

Komentáře

Načítám komentáře...