STAVÍME, BYDLÍME v Táboře

Stavební sezónu zahájí nová výstava Stavíme, Bydlíme. Uskuteční se ve středu a čtvrtek 7. - 8. 3. 2007 v kongresovém centru Amber...

Stavební sezónu zahájí nová výstava Stavíme, Bydlíme. Uskuteční se ve středu a čtvrtek 7. - 8. 3. 2007 v kongresovém centru Amber Hotelu Palcát, které je umístěno ve frekventovaném centru města. Dle našeho průzkumu jde o jedinou jarní stavební výstavu v jižních Čechách. 

Společnost Omnis je jednou z mála výstavnických organizací v ČR, která se cíleně věnuje organizování stavebních výstav v krajských i okresních městech. Právě tyto regionální výstavy si získaly velkou přízeň jak mezi vystavovateli, tak i mezi návštěvníky.

Návštěvníkům výstava poskytne zdroj informací, přehled výrobků, technologií i služeb souvisejících se stavebnictvím a bydlením, možnost porovnání. Najdou zde nabídku stavebních materiálů, stavebních izolací, plastových i dřevěných dveří a oken, podlah, garážových vrat, výrobků a služeb souvisejících s instalacemi vody, plynu a topení, topných těles, kotlů, regulačních systémů, finančních institucí i bytových doplňků a nábytku. Pro náročnější jsou připraveny specifičtější záležitosti jako např. čističky odpadních vod, tepelná čerpadla, centrální vysávání, zavlažovací systémy atd.

Nenechte si ujít příležitost a navštivte tuto atraktivní a inspirativní akci určenou všem, kteří se o bydlení zajímají, přemýšlí o něm nebo již realizují rekonstrukci bytu, domu nebo přímo stavbu nového rodinného domu. Výstava nabízí spoustu zajímavostí pro laiky i odborníky širokého stavebního oboru. Otevřeno pro veřejnost je ve středu od 9 do 18 hod. a čtvrtek od 9 do 17 hod.

Komentáře

Načítám komentáře...