CENTRAL GROUP láme rekordy v prodejích

Společnost CENTRAL GROUP, jedna z největších developerských společností na trhu, nyní prodává přes 40 produktů týdně. Pružnější...

Společnost CENTRAL GROUP, jedna z největších developerských společností na trhu, nyní prodává přes 40 produktů týdně. Pružnější zařazování nových lokalit a novinek v obchodní nabídce vedl CENTRAL GROUP už k měsíčnímu cyklu, kdy každý první den v měsíci zveřejňuje novou nabídku na svých internetových stránkách. Přechází tak ze čtvrtletního cyklu na měsíční. Zájem o nabídku je velký hlavně díky širokému výběru lokalit. Klientům se snažíme maximálně pomoci i ve financování.

Nyní je možné vybírat ze 26 lokalit v Praze a okolí a obecně můžeme konstatovat, že pomáhají i výhodnější podmínky na trhu s hypotékami. Úvěroví poradci, kteří sedí přímo v našich kancelářích, dosáhnou v průměru o cca 0,5 % nižších úrokových sazeb, než kdyby klienti úvěr řešili samostatně. Například nyní máme na 100 % hypotéku s fixací 3 let roční úrokovou sazbu 3,99 % - hypotéka je bez poplatků a odhad nemovitosti zdarma. Samozřejmě, že i kompletní vyřízení úvěru nabízí CENTRAL GROUP svým klientům zdarma.

Komentáře

Načítám komentáře...