Hypotéka on-line od Hypoteční banky

Pouhým využitím služby Hypotéka on-line na internetových stránkách Hypoteční banky získají klienti 50% slevu z poplatku za...

Pouhým využitím služby Hypotéka on-line na internetových stránkách Hypoteční banky získají klienti 50% slevu z poplatku za sjednání úvěru. Jedná se o jednoduchý nástroj, který na českém trhu dosud scházel. Hypoteční banka jej připravila pro klienty, kteří rádi využívají moderní technologie a chtějí mít celé plánování ve vlastních rukou. Prostřednictvím internetového formuláře si klienti nastaví úvěr podle svých potřeb a po vyplnění kontaktních údajů si mohou sjednat schůzku s hypotečním poradcem. Úvěr pak získají na pobočce rychleji a se slevou.

„Z průzkumu provedeného pro Hypoteční banku vyplývá, že hypoteční úvěr je širokou veřejností stále vnímán jako složitý finanční produkt. Proto jsme pro zájemce o hypoteční financování připravili velice snadný nástroj, díky němuž si mohou ve čtyřech krocích sami nastavit parametry hypotéky podle svých potřeb. Nepotřebují k tomu už žádné finanční ani jiné odborné znalosti, stačí, když budou vědět, co chtějí a jaké jsou jejich finanční možnosti,“ vysvětluje fungování novinky Jana Hezinová, ředitelka marketingu a PR Hypoteční banky.

Odkaz na Hypotéku on-line je přímo z úvodní stránky www.hypotecnibanka.cz. Modelování vlastní hypotéky přes internet je jednoduché a intuitivní. Klient si sám libovolně nastavuje parametry ve čtyřech krocích, ale přitom se může kdykoli vrátit a zadané údaje upravit. Zvolené prvky jednotlivých kroků neustále vidí v pravé části monitoru. Hypotéku on-line může ale klidně i opustit, libovolně si dohledat informace na webu Hypoteční banky a ke své rozpracované hypotéce se pak vrátit.

Výstupem Hypotéky on-line je:
• souhrn zadaných parametrů
• seznam potřebných dokladů
• výše min. úrokové sazby
• výše souvisejících poplatků
• další užitečné rady spojené s hypotékou
• 50% sleva z poplatku za zpracování úvěru

Hypotéku on-line, respektive výsledný výpočet podle vybraných parametrů, si pak klient může vytisknout, uložit nebo třeba poslat e-mailem. K modelování hypotečního úvěru systém nežádá od klienta žádnou registraci ani osobní údaje. Volitelně při posledním pátém kroku – elektronickém odeslání objednávky hypotečního úvěru – klient vyplní nejnutnější kontaktní údaje (jméno, příjmení, telefon, okres, bydliště). Na základě toho jej pak bude kontaktovat hypoteční poradce kvůli sjednání schůzky a klient získá 50% slevu z poplatku za zpracování úvěru.

-Hypoteční banka-

Komentáře

Načítám komentáře...