Nová řada pastelových tmelů od Rigips

Společnost Rigips, významný výrobce a dodavatel sádrokartonu, polystyrenových izolací a sádrových omítek, zavádí novou řadu...

Společnost Rigips, významný výrobce a dodavatel sádrokartonu, polystyrenových izolací a sádrových omítek, zavádí novou řadu pastových tmelů. Dvě nové značky, ProMix Finish a ProMix Mega, jsou uvedeny na trh od 1. 3. 2007.

Zcela nový pastový tmel ProMix Finish je určen pro finální tmelení spár sádrokartonových desek. ProMix Finish se velmi lehce natahuje i brousí. Ekonomické balení v objemu 25 kg nabízí cenově příznivé řešení pro závěrečnou úpravu spár desek ze sádrokartonu.

Pastový tmel ProMix Mega nahrazuje dosud prodávaný výrobek ProFin Mega. Nový, univerzální pastový tmel je určen pro finální tmelení spár i k základnímu tmelení spár sádrokartonových desek s použitím výztužné pásky. Uživatelé ocení vylepšenou recepturu, která umožňuje lehčí natahování tmelu. Produkt je možné koupit v baleních 0,5; 1; 5; 15 a 25 kg.

V případě vysokých nároků na kvalitu povrchu jsou pastové tmely vhodné i pro celoplošné tmelení a stěrkování sádrokartonu.

Komentáře

Načítám komentáře...