STAVÍME, BYDLÍME - zdroj informací, inspirace, výstavní slevy

STAVÍME, BYDLÍME - zdroj informací, inspirace, výstavní slevy

Prostory Domu kultury (Fialova 3) v Šumperku budou patřit ve dnech 25. – 26. dubna 2007 již IV. ročníku prodejní a prezentační...

Prostory Domu kultury (Fialova 3) v Šumperku budou patřit ve dnech 25. – 26. dubna 2007 již IV. ročníku prodejní a prezentační stavební výstavy pro oblast Jeseníků STAVÍME, BYDLÍME Šumperk.

Pokud se chystáte stavět dům, opravovat byt nebo uvažujete o rekonstrukci koupelny, výměně oken nebo zateplení, přijďte se inspirovat a poradit přímo na tuto výstavu.

Výstava STAVÍME, BYDLÍME představí širokou nabídku stavebních materiálů, technologií a služeb. Najdete zde firmy prezentující stavební materiály, obklady a dlažbu, sanitu, stavební chemii, okna, dveře, izolační skla, vitráře, systémy zateplování, sanační a izolační technologie. Oblast vytápění je zastoupena zajímavostmi, jako je infratopení nebo tepelná čerpadla. Přehled typových domů, realitní a makléřské služby, odborné poradenství a financování bydlení jsou také součástí výstavy.

Zajímavostí je soutěžní architektonická přehlídka STAVBA ROKU 2006 OLOMOUCKÉHO KRAJE. Po celou dobu akce zde budou k vidění prezentační panely všech 43 přihlášených staveb v jednotlivých kategoriích (Domy pro bydlení a rodinné domy, Stavby občanské vybavenosti, Průmyslové stavby, Dopravní a inženýrské stavby, Vodohospodářské stavby) i s uvedením ocenění.

Pro návštěvníky je připravena soutěž o zlatou cihličku z ryzího zlata ze švýcarské mincovny. Každá domácnost na Šumpersku obdrží do schránky pozvánku na výstavu, která obsahuje losovací kupón. Z vyplněných kupónů vhozených do losovacího osudí bude přímo na výstavě vylosován účastník, který obdrží zlatou cihličku jako poděkování za návštěvu výstavy STAVÍME, BYDLÍME. Losovací kupóny budou k dispozici také přímo na akci.

Vstup na výstavu je zdarma a pro návštěvníky je otevřeno ve středu i čtvrtek od 9 do 18 hodin. Všechny jistě potěší výstavní slevy.

Komentáře

Načítám komentáře...