Slunný vrch chystá den otevřených dveří

Slunný vrch chystá den otevřených dveří

Na sobotu 26. května 2007 připravila Realitní kancelář Skanska slavnostní otevření vzorové vily s překvapením v projektu Slunný...

Na sobotu 26. května 2007 připravila Realitní kancelář Skanska slavnostní otevření vzorové vily s překvapením v projektu Slunný vrch v Černošicích u Prahy. Zájemci budou mít příležitost zblízka se seznámit s celým projektem a promluvit si se zástupci realitní kanceláře či bytovým architektem. Slunný vrch je jedinečný urbanistický projekt, který nabízí celkem dvaadvacet rodinných vil v dispozicích 5+kk nebo 6+kk.

„Vilové domy budou dokončené ještě letos, takže si lidé při prohlídce mohou udělat velmi přesnou představu, jak bude dům, který si vyberou, vypadat. K příjemně strávenému dni patří i dobré jídlo, proto ve vzorovém domě zařídíme kuchyňskou linku a u ní bude zkušený mistr kuchař Jakub Jasenovský od 10.30 do 17 hodin připravovat jednu lahůdku za druhou,“ říká Zdeňka Holancová z Divize Project Development společnosti Skanska.

Vilové domy Slunný vrch kladou důraz na kvalitní architekturu, špičkové materiály a luxusní provedení. Dvacet dva domů o velikosti 5+kk nebo 6+kk s užitnou plochou až 300 čtverečních metrů stojí na jihozápadním svahu v sousedství lesa, na neobyčejně prostorných terasovitých pozemcích o výměře 930 – 1.500 m2. Autorkou projektu je známá architektka Eva Heyworth.

Každá vila se skládá z nižší předsunuté části s garáží a vyšší, objemnější obytné části, ustupující do zahrady. Se zahradou domy propojí dřevěná francouzská okna, u každého domu vznikne také venkovní terasa s dřevěnou pergolou.

Černošice leží nad údolím řeky Berounky, na hranicích chráněné oblasti Český kras. Městečko s bohatou kulturní a historickou tradicí nabízí plnou občanskou vybavenost i možnost trávení volného času v krásné okolní přírodě. O spojení s hlavním městem se starají četné vlakové i autobusové linky, autem trvá jízda do centra přibližně dvacet minut.

Zdroj: Realitní kancelář Skanska

Komentáře

Načítám komentáře...