Nejoblíbenější spínače a zásuvky v nových barvách

O tom, jak dlouho se bude ten či onen výrobek prodávat rozhodují zákazníci a jejich spokojenost. Designová řada domovního...

O tom, jak dlouho se bude ten či onen výrobek prodávat, rozhodují zákazníci a jejich spokojenost. Designová řada domovního elektroinstalačního materiálu Tango® je na českém trhu stále u zákazníků nejoblíbenější. A na základě jejich přání proběhla na začátku roku 2007 obměna barev.

Kouřová šedá, světle modrá a vřesová červená jsou novými příjemnými barvami v designu Tango®. Můžete tak i nadále ladit celý byt dle vašeho vkusu a moderních barevných trendů. Příjemný „český“ tvar, lesklý povrch a pravidelné barevné osvěžení dodává této oblíbené designové řadě punc mládí a značné nadčasovosti, který zdobí interiér, na rozdíl od trendových hitů, i po několika letech. Ve spojení s širokou nabídkou mechanických i moderních elektronických přístrojů, např. pro ovládání osvětlení nebo žaluzií včetně komfortního dálkového ovládání, dokáže uspokojit téměř všechna vaše přání v elektroinstalaci. Máte-li rádi podsvětlená tlačítka spínačů, můžete si nyní vybrat, jakou barvou budou svítit. Oranžová doutnavka byla doplněna o modrou a zelenou. Tango® je tak stále mladé a svěží stejně jako váš nový interiér.

Prohlédněte si nové barvy Tanga® na www.abb-epj.cz v sekci Produkty obrazem a slovem.

Komentáře

Načítám komentáře...