Novinky pro koupelny KERAMAG a KOLO

Novinky pro koupelny KERAMAG a KOLO

Mezinárodní koncern Sanitec, největší evropský výrobce koupelnových výrobků, přichází se širokou paletou atraktivních výrobních...

Mezinárodní koncern Sanitec, největší evropský výrobce koupelnových výrobků, přichází se širokou paletou atraktivních výrobních novinek značek KERAMAG a KOLO. Na veletrzích ISH 2007 ve Frankfurtu nad Mohanem a SHK v Brně se největšímu zájmu těšilo dvojumyvadlo Renova Nr. 1 Plan a závěsné klozety a bidety Quattro. Další novinky představujeme v tomto článku.

Exkluzivní novinky KERAMAG
Koupelnová řada 4U4U představuje kompletní koupelnovou sérii od firmy Keramag, umožňující díky bohatému programu keramiky, nábytku a van nejrůznější varianty uspořádání koupelny. Umyvadla disponují velkým oválným vnitřním prostorem a poskytují velké odkládací plochy. Zajímavým řešením pro početnější rodiny s malou koupelnou je umyvadlo o šířce 52 cm a vyložení 58 cm, ve kterém se mohou pohodlně mýt i 3 osoby najednou. Závěsný klozet se dodává se skrytým upevněním a odnímatelným klozetovým sedátkem s automatickým pozvolným sklápěním. 

Koupelnová série Era od Keramagu je mnohostranně Koupelnová řada ERAinterpretovatelná. V moderním stylu vytváří umyvadlo v kombinaci s chromovaným křížovým podstavcem chladně luxusní atmosféru. Při klasickém ztvárnění v kombinaci s tvarově sladěným sloupem nebo vysoce kvalitním koupelnovým nábytkem z pravého dřeva v odstínu palisandr nebo černém laku připomíná luxusní design začátku 20. století.

Nová generace umyvadel, klozetů, bidetů a van Renova Nr. 1 Plan, uvedená na trh před rokem, se rozšiřuje o nové dvojumyvadlo široké 130 cm a asymetrické umyvadlo, nabízené v šířce 75 cm s odkládací plochou vlevo nebo vpravo. Lze je kombinovat se spodními skříňkami, poskytujícími prakticky rozdělený úložný prostor, a zrcadly v příslušné šířce.

Koupelnová řada Nr.1Plan

Všechny keramické výrobky jsou k dispozici s ušlechtilou glazurou „KeraTect“, odolnou vůči nečistotám se zárukou 30 let.

Novinky KOLO
koupelnová řada QuattroZcela nové možnosti pro stylové vybavení koupelny otevírají závěsné klozety a bidety Quattro z programu Kolo, které se po přesunutí výroby do německého závodu znovu zařazují do nabídky. Tvary uvedených výrobků stejně jako stávajících umyvadel Quattro přesvědčí uživatele, náročné na design, svými jasnými liniemi a minimalistickými tvary, které nádherně korespondují s příslušným koupelnovým nábytkem. Všechny keramické výrobky Quattro jsou standardně dodávány se snadno čistitelným povrchem Reflex Kolo.

Koupelnová řada CapriceNový koncept vysoce funkčního nábytku a doplňků Caprice byl vyvinut v souladu s nejnovějšími trendy. Nábytek na první pohled upoutává módním tvarem. Uživatelé však jistě ocení i jeho vysoce kvalitní provedení, bohatý úložný prostor a řadu předností, které tento nábytek nabízí: skříňky pod umyvadlo jsou vybaveny výsuvnými zásuvkami s přihrádkami pro snadné udržování pořádku, zásuvky a dvířka mají systém tichého dovírání, na zrcadla a svislý boční panel lze jednoduše zavěsit držák na skleničku, odkládací poličky nebo věšák na ručník.

Inovovaná asymetrická vana NEO Plus 160 cm přináší do koupelen svěží moderní linie s hladkou vrchní plochou a vyšší hloubkou, umožňující blahodárnou koupel i v menší koupelně. Prvním krokem je inovace vany 160 cm, později budou inovovány i vany Neo 150 a 140 cm. Vyrábí se z vysoce kvalitního akrylátu Lucite®, v levém i pravém provedení, na přání jsou k dispozici s různými variantami hydromasážních systémů.

Koupelnová řada CapriceSprchové kouty FreshSprchové kouty Niven
Koupelnová řada Neo Plus

Nové sprchové kouty Fresh přesvědčují svou vysokou kvalitou za výbornou cenu. Ložiskové pojezdy v horních i dolních závěsech dveří, možnost odklonění dveří pro snadné čištění, oboustranná madla, výplň z pravého bezpečnostního skla v několika dekorech, bílé nebo stříbrné profily a několik dalších předností učiní koupelnu s koutem Fresh elegantní a plně funkční po mnoho let. Čtvrtkruhový kout 90 x 90 cm s výplní z čirého skla stojí 8.790 Kč, čtvercový 7.750 Kč bez DPH.

Program výjimečně elegantních bezrámových sprchových koutů Niven se rozšiřuje o pevnou stěnu v šířce 100 cm a nové rozměry dveří do niky i pro kombinaci s pevnou stěnou, které jsou ve všech žádaných velikostech 80, 90, 100 a 120 cm.

-Sanitec-

Komentáře

Načítám komentáře...