Netradiční DVD pro stavitele rodinných domů poučí i pobaví

Netradiční DVD pro stavitele rodinných domů poučí i pobaví

„Tak mám dům z YTONGu. Na začátku byla představa, pak projekt, na konci dům. Myslím, že se nám tu bude dobře bydlet.“

    <p>&nbsp;<img style="WIDTH: 200px; HEIGHT: 196px" alt="" hspace="10" src="/userdata/images/17408xella.jpg" align="left" vspace="5" />Závěrečná slova amatérského stavitele dokonale charakterizují nový instruktážní film, který představuje společnost Xella. Unikátní snímek ocení všichni stavebníci rodinných domů i odborná veřejnost. Na slavnostní premiéře v pražském kině Atlas&nbsp;ho 5. března pokřtil režisér Jiří Menzel. <br />


„Neuvěřitelný příběh mého domu“ – to je název instruktážního DVD, které velice poutavým způsobem popisuje stavbu rodinného domu. Netradiční dvacetiminutový film využijí jak ti, kteří plánují stavbu domu svépomocí, tak ti, kteří hodlají využít profesionální stavební firmu. Srozumitelným a zároveň vtipným způsobem provází krok po kroku celou stavbou, od plánů a prvního kopnutí do země až po nastěhování. Všem, kdo se pustí do stavby rodinného domu, ukáže, na co si dát pozor a jak postavit dům s těmi nejlepšími vlastnostmi. „Produkty YTONG nabízejí stavitelům vynikající parametry. Toto DVD ukazuje, jak všechny výhody YTONGu plně využít a docílit na stavbě maximální kvality,“ říká Ivana Havlíčková ze společnosti Xella CZ.

„A nejen to. Diváci si snímek zároveň i užijí,“ upozorňuje Havlíčková. „Ve filmu se nám povedlo skloubit odborný obsah s formou, která nenudí a neubíjí zbytečnými technickými výklady.“ Díky tomu je DVD zajímavé nejen pro stavbaře, ale také pro naprosté amatéry.
„Neuvěřitelný příběh mého domu“ připravila společnost XELLA na základě dlouholetých zkušeností a potřeb svých zákazníků. V České republice vyroste z materiálu YTONG přibližně 5.000 rodinných domů ročně. „Chtěli jsme pomoci všem, kdo se rozhodnou pustit se do stavby domu. Tento instruktážní film pomůže pochopit všechny procesy, které stavitele čekají, odpoví na mnohé dotazy a odbourá případnou nejistotu,“ vysvětluje Ivana Havlíčková.

Film se bude distribuovat nejen zákazníkům společnosti XELLA, ale také prostřednictvím vybraných časopisů s tematikou stavby a bydlení. „Je důležité, aby DVD bylo dostupné široké veřejnosti. S amatérskými staviteli se mezi zákazníky setkáváme velmi často, proto věříme, že i oni tuto instruktáž ocení,“ dodává Havlíčková.

Komentáře

Načítám komentáře...