STAVOTECH Olomouc opět ohlásí novou stavební sezónu

13. března novou stavební sezónu ohlásí stavební veletrh STAVOTECH Olomouc, který přinese nejen přehled o stavebních materiálech.

I když na mnoha stavbách regionu neutichá ruch ani přes letošní mírnou zimu, ta pravá stavební sezóna začíná pro většinu stavebníků na počátku jara. Symbolickým „klíčem“ k jejímu zahájení se již osmnáctým rokem stane pro širokou i odbornou veřejnost nejen Olomouckého kraje stavební a technický veletrh STAVOTECH. Více než 150 vystavovatelů nabídne své výrobky i služby ve dnech 13. – 15. března 2008 v prostorách pavilonů A, E a přilehlých venkovních plochách Výstaviště Flora. Letos rekordní počet vystavovatelů přinutil pořadatele rozšířit výstavní plochy o krytou halu před pavilonem A. Nabídka je skutečně široká a návštěvník zde najde snad vše, co je k výstavbě, rekonstrukci i údržbě domu či bytu potřeba.

„Zájem o jarní veletrh je ze strany vystavovatelů pravidelně mimořádný a letošní ročník není v tomto smyslu výjimkou – dokonce to vypadá, že se v březnu na Floře představí nejvyšší počet vystavovatelů v historii akce. Především firmy s působností v olomouckém regionu si uvědomují svou šanci prezentovat se před návštěvníky v prvním možném termínu. V období, kdy většina stavebníků konzultuje své představy o bydlení s odborníky a projektanty, v období, kdy se rozhodují o optimálních materiálech či nejvýhodnějších nabídkách stavebních firem,“ zdůvodňuje zájem o veletrh Petr Nasadil, manažer veletrhu z pořadatelské společnosti Omnis Olomouc, a.s.

Neodmyslitelnou součástí jarní etapy veletrhu STAVOTECH Olomouc je již 8. ročník specializované výstavy Bazény & Sauny, která v pavilonu E představí bazény, sauny, whirlpooly a veškeré jejich příslušenství. Letos zde návštěvníci najdou i špičková solária a jejich doplňky. Kompletní nabídka jistě potěší nejen stavebníky ale i investory - majitele fitness a wellness zařízení. Skutečnosť, že tyto relaxační prvky se staly pro řadu obyvatel běžnou součástí domů a životního stylu vůbec, dokazuje živě se zajímající veřejnost.

Nezbytnou součástí veletrhu je i kvalitní doprovodný program. Na řadě přednášek mohou načerpat nové poznatky jak zkušení odborníci, tak i laická veřejnost. Pořád aktuálním tématem je regenerace bytových domů, zajímavostí téma dřevostaveb. Pro zájemce o obnovu památek a historických objektů je určen veletrh RENOVA na galerii pavilonu A.

Pro návštěvníky veletrhu připravili pořadatelé společně s partnery opět „Veletržní tombolu“. Každý z prvních 5000 dospělých návštěvníků veletrhu si vytáhne los – k dispozici bude 1000 hodnotných cen, každý pátý tedy vyhrává.

Široká nabídka stavebních materiálů a služeb je dnes již samozřejmostí, velká koncentrace odborníků schopných poskytnout kvalifikované informace a radu je stále vzácnou příležitostí. Veletrh Stavotech patří k těm událostem, které by si profesionálové, investoři i individuální stavebníci neměli nechat ujít - je možno jej navštívit ve čtvrtek a pátek 13. a 14. od 9:00 do 18:00 hodin, v sobotu 15. 3. od 9:00 do 17:00 hodin.

-Omnis-

Komentáře

Načítám komentáře...