Nechte si poradit s výběrem zásuvek a vypínačů - je to jednoduché, rychlé a nikam nemusíte chodit

Nechte si poradit s výběrem zásuvek a vypínačů - je to jednoduché, rychlé a nikam nemusíte chodit

Ani vypínače nemusí být nehezkou popelkou. Naopak, mohou interiér příjemně doplnit - ozdobit stěnu. Stačí si je správně vybrat.

  <p>
      <a href="/userdata/images/18034v_unica3.jpg" rel="imagebox-artg">
          <img style="WIDTH: 200px; HEIGHT: 118px" alt="" hspace="10" src="/userdata/images/18031unica3.jpg" align="right" vspace="5" border="0" /> </a>Sháníte do svého domu či bytu vhodné vypínače a zásuvky a nevíte, které si vybrat? Potřebujete vědět, které typy a barvy vypínačů se hodí právě do vašeho interiéru? Zajímají vás nejnovější trendy v oblasti domovní elektroinstalace? Hledáte inspiraci? Podívejte se na <a href="http://www.vypinac.cz/">http://www.vypinac.cz/</a>! </p>

Specializovaný server http://www.vypinac.cz/ nabízí zajímavou službu pro ty, kteří si nevědí rady s výběrem nejvhodnějších zásuvek a vypínačů. Na těchto stránkách si mohou zájemci prostřednictvím internetu nahrát fotografie svého vlastního interiéru a přiřazovat k nim jednotlivé vybrané produkty.

„Lidé si tak mohou jednoduše vyzkoušet, jaké barvy či druhy vypínačů se jim hodí do kuchyně, koupelny a jednotlivých pokojů, zda mají zvolit vypínače s barevnými rámečky, nebo třeba luxusní verzi v provedení dřevo či kov,“ vysvětluje Jana Kaňovská z marketingového oddělení společnosti Schneider Electric, která vyrábí a na český trh dodává vypínače a zásuvky značky Unica.

Pokud někdo dům teprve staví nebo nemá fotografie svého nového bytu, může si na stránkách http://www.vypinac.cz/ přiřazovat jednotlivé produkty k pěti nahraným interiérům, které jsou na serveru k dispozici a u nichž lze libovolně měnit barvy pozadí. V rámci stránek si rovněž mohou zájemci vybrat vlastní sestavu vypínačů, zásuvek či stmívačů, přičemž program k nim jednoduše vyhledá technické parametry a orientační ceny, takže vytvoří vlastně nákupní seznam či objednávku jednotlivých výrobků. Zároveň je na stránkách uveden kompletní seznam prodejních míst (velkoobchodů a hobbymarketů), kde je Unica k dostání, stejně jako seznam partnerských elektroinstalačních firem.

Vypínače a zásuvky Unica díky své jedinečné konstrukci poskytují uživateli nebývalý komfort a zároveň úplnou volnost ve výběru designu a barev dané aplikace. Řada Unica nabízí tři základní designová řešení Basic, Colors, Plus a luxusní řešení pro náročné zákazníky s označením TOP. V této kategorii je možné vybírat z 28 designových variant, které mohou být kombinací stříbrného či grafitového přístroje s rámečky vyrobenými z ušlechtilých dřev nebo různých typů kovů.

Kromě základních typů vypínačů a zásuvek nabízí Schneider Electric také dvojzásuvky, několik variant stmívačů, termostatů, ovládačů žaluzií, meteostanic či datových zásuvek.

-Schneider Electric-

Už máte vybrány vypínače a zásuvky, které doladí Váš interiér? Nebo právě hledáte inspiraci? Máme pro Vás řešení, které se jmenuje UNICA. Můžete se přijít přesvědčit na vlastní oči, že UNICA vypadá a funguje skvěle. Navštivte nás ve dnech 22. - 26. 4. na Stavebních veletrzích Brno, v pavilonu F a stánku 089.

Komentáře

Načítám komentáře...